Foto: Profimedia

V decembri ponúkne žánrovo pestrú filmovú produkciu.

Vianočné sviatky budú na obrazovkách televíznych staníc pre slovenských divákov opäť o čosi lákavejšie. Spoločnosť Towercom sa totiž rozhodla na mesiac zadarmo sprístupniť obľúbený televízny program, ktorý je bežne za poplatok.

Článok pokračuje pod videom ↓

Prevádzkovateľ digitálneho pozemského vysielania, spoločnosť Towercom, ponúkne cez anténu až do 2. januára 2024 zadarmo filmovú stanicu AMC. Tú je bežne možné naladiť za poplatok, píše satelitnatv.sk.

„Overené vianočné filmy a filmové klasiky. To všetko nájdete na stanici AMC v decembri. Obľúbená filmová stanica, voľne dostupná do 2. januára 2024,“ cituje spoločnosť Towercom portál Živé.sk.

Kanál AMC patrí medzi slovenskými divákmi k obľúbeným. Vysiela žánrovo pestré filmy a aj seriály zahraničnej produkcie. Cez anténu je dostupný v rámci 4. multiplexu. Počas decembra ponúkne divákom premiérovú 4. sériu seriálu Killing Eve, ale aj filmy ako Scary Movie 5, Koniec dní, Grinch či Umučenie Krista.

Filmový program AMC je bežne cez Plustelku súčasťou štandardného balíčka. Za mesačný poplatok 6.99 eura má klient prístup k staniciam Markíza, Doma, Dajto, JOJ, JOJ Šport, JOJ Cinema, Jojko, TA3, ČT 1, ČT 2, Prima Plus, Senzi TV, Minimax, Sport 1, Sport 2, Nova Sport 1, Viasat Nature, Viasat History, Viasat Explore, National Geographic či MTV 00s.

Uložiť článok

Najnovšie články