Ilustračná foto: Profimedia

Viac ako rok bola najlacnejšou spomedzi streamovacích platforiem na Slovensku.

Streamovacia služba SkyShowtime sa podujala k nepopulárnemu kroku a aj ona napokon zdvihne ceny svojich balíkov predplatného. Viac zaplatia všetci – noví aj existujúci predplatitelia. Pridá však aj novinku v podobe lacnejšieho variantu s reklamami.

Článok pokračuje pod videom ↓

Od 23. apríla pristúpi streamovacia platforma SkyShowtime k zvyšovaniu cien predplatného. Priplatia si všetci zákazníci, zmena sa totiž dotkne všetkých balíčkov predplatného, ktoré po novom budú kategorizované trošku odlišnejšie. Je to preto, že SkyShowtime pridá nový druh predplatného s reklamami. Služba o tom informovala už pred pár týždňami v tlačovej správe.

Nový druh predplatného

Po novom bude SkyShowtime rozlišovať medzi dvomi balíčkami predplatného. Prvým je Štandardné Plus, ktoré bude bez reklám a jeho cena sa od 23. apríla zvýši z pôvodných 5,99 eura na 7,99 eura za mesiac. Pri ročnom predplatnom tohto balíčka dostanú predplatitelia zľavu a za 12 mesiacov zaplatia 62,99 eura.

Druhým typom predplatného bude Štandardné predplatné s reklamami, ktoré bude stáť 4,99 eura mesačne alebo 39,99 eura ročne.

Viac zaplatia aj predplatitelia s doživotnou zľavou

Tí, ktorí si účet na SkyShowtime registrovali pred vstupom služby na náš trh, mohli využiť doživotnú zľavu 50 % na predplatné Štandard. Tí doposiaľ platili 2,99 eura za mesiac, avšak od 23. apríla si aj oni priplatia o euro viac. Všetko ostatné pre nich ale zostane nezmenené.

Uložiť článok

Najnovšie články