Foto: Instagram/ Selena Gomez

Selena Gomez vysvetlila, prečo sa poslednú dobu neukazovala na verejnosti.

Svetoznáma speváčka Selena Gomez už pred dvomi rokmi priznala, že bojuje so zákerným autoimunitným ochorením lupus. Kvôli nemu musela podstúpiť chemoterapiu, ktorá mala zmierniť príznaky. Musela sa však na čas stiahnuť aj z pódií a svetla reflektorov, keď zrušila časť svojho turné, a zamerať sa na svoje zdravie. Teraz bol však dôvod jej odmlčania o niečo vážnejší.

Posledných pár týždňov ju totiž opäť nebolo na verejnosti veľmi vidieť. Vo svojom instagramovom príspevku sa všetkým fanúšikom priznala, že akútne potrebovala transplantáciu obličky. „Som si vedomá toho, že som poslednú dobu netrávila veľa času medzi ľuďmi, nepromovala som svoju hudbu, na ktorú som tak veľmi hrdá,“ napísala vo svojom príspevku.

Zistila som, že potrebujem transplantáciu obličky kvôli lupusu a po operácii som sa zotavovala,“ dodala. Verejne sa poďakovala tímu lekárov, ktorí sa o ňu starali a tiež svojej rodine. Najviac však bola vďačná svojej priateľke, ktorá jej celý proces značne zjednodušila. Rozhodla sa jej totiž ponúknuť vlastnú obličku, ktorá našťastie po vyšetreniach lekárov mohla byť transplantovaná.

Neexistujú slová, akými by som sa mohla poďakovať mojej úžasnej priateľke Francia Raisa. Dala mi ten najväčší dar a obetu, aby mi darovala obličku. Milujem ťa, sestra,“ napísala speváčka. Dúfajme, že sa obe priateľky čoskoro zotavia. Selena tiež plánuje priblížiť ľuďom, čo táto choroba znamená,pretože podľa nej je lupus stále medzi mnohými nepochopený.

Pozri aj: Dva milióny za jednu noc. Modelka sa rozhodla ukázať chorý svet plný prostitúcie v módnom priemysle

unilad.co.uk
Uložiť článok

Najnovšie články