Foto: instagram.com(jazzegger)

Toto je skutočná pravda o modelingovom priemysle.

Mnohé mladé dievčatá túžia po kariére v modelingovej branži, no často si neuvedomujú, čo všetko toto zamestnanie so sebou prináša. Striktné diéty sú len čerešničkou na pomyselnej torte. Mladá londýnska modelka sa totiž rozhodla odhaliť, čo sa deje v zákulisí žiariacich reflektorov.

Len 20-ročná modelka Jazz Egger prezradila, ako vyzerá v skutočnosti spolupráca s veľkými agentúrami a čo aj tie najznámejšie supermodelky robia. Hoci sa o tom nikde nehovorí, bežnou praxou vraj sú dohody medzi nimi a klientmi, kedy za určité „služby“ pre mužských klientov dostanú zaplatené aj 2 milióny dolárov.

Podľa nej takúto ponuku prijali aj dve svetoznáme modelky, ktorých mená sú značka sama o sebe. Mali totiž stráviť noc s mužmi kvôli tomu, aby sa vo svojej kariére posunuli ešte vyššie. Rovnaký návrh mala dostať aj ona sama minulé leto od agenta v exkluzívnom londýnskom klube, ktorý jej ponúkol prácu. Súčasťou nej bolo stráviť tri týždne na jachte s tromi milionármi. Okrem toho má mať jedna z najväčších modelingových agentúr partnerstvo so spoločnosťou, ktorá jej sexuálne služby ponúkla.

Po tom, ako odmietla, sa jej ozval iný agent s ponukou večere so známym hercom. Odporučil jej, aby bola otvorená prirodzenej intimite, ktorá by po večeri nasledovala. Keď odpovedala, že je modelka a nie eskort, muž pod menom George ju úplne prekvapil: „Je to tá najbežnejšia vec v celom priemysle, každý to robí.“ Agent tiež tvrdil, že dve svetoznáme modelky prijali obrovské sumy za strávenie noci s jeho klientmi.

Povedal jej: „Modelky si uvedomujú hodnotu peňazí. Každý si užíva sex, a to najmä s dobre vyzerajúcimi mužmi. Prečo by to mala byť hanba? Spoločnosť má dvojité meradlo, aby mali ženy pocit viny. Takto módny priemysel funguje a väčšina modeliek sa dostala tam, kde je, vďaka tomu.

Jazz však odmietla: „Nikdy nebudem predávať svoje telo, je to nespojiteľné s mojimi morálnymi zásadami.“ Po tom všetkom ju George zasypával ďalšími správami a podľa Jazz vyzeral, akoby mal s takýmto druhom konverzácie skúsenosti. Poslal jej dokonca aj fotky modeliek, ktoré s podobnými ponukami súhlasili. Okrem toho ju požiadal, aby mlčala.

To však ona nemala v pláne a rozhodla sa prehovoriť. Utvrdilo ju v tom aj to, že jej písalo viacero iných modeliek, aby to neriešila, že je to úplne bežná vec. Jazz si však myslí, že zmena niekde nastať musí, a preto sa rozhodla urobiť prvý krok, aj keby to malo trvať roky.

Pozri aj: Najete sa priamo z tiel nahých čašníkov. Nudistická reštaurácia v Španielsku sľubuje zážitok, na ktorý len tak nezabudnete

dailymail.co.uk
Uložiť článok

Najnovšie články