A s vzrastom popularity internetu narástla aj miera konšpiračných teórií o apokalypse. Len minulý rok ich bol asi desať, tento rok už vieme o biblickej katastrofe, ktorá má nastať 24. júna. Ak sa to však nestane, máme v zálohe ďalšiu. Ide na to však v celku “old schoolovo”, keďže má byť dôsledkom (neexistujúcej) Planéty X, ktorá fičala práve minulý rok. Zomrieť by sme mali niekedy na jeseň.
Začiatok apokalypsy je stanovený na 23. apríla. Príčinou má byť to, že Mesiac, Slnko a Jupiter budú na oblohe v znamení Panny, čo má nejakým spôsobom reprezentovať Mesiáša. Vďaka tomu na oblohe uvidíme Planétu X, ktorá šuchne našu planétu v októbri a BUM. Vďaka jej neuveriteľnej “gravitačnej sile” bude po nás.
Než vyhľadáte najbližší protiatómový kryt, pripomeňme si, že sme mali zomrieť v roku 1999, pretože to povedal Nostradamus. Tiež sme mali byť mŕtvi v roku 2008, pretože CERN mal vytvoriť čiernu dieru, ktorá by pohltila Zem. A v roku 2012 sme mali zomrieť lebo končil majský kalendár. Minulý rok do nás mala niekoľkokrát naraziť táto istá planéta, ktorej existenciu NASA vyvrátila a tiež sa vyskytlo niekoľko ďalších biblických katastrof.
Kým však nepršia žaby, nemáte sa čoho obávať. A najmä, ak vo vás konšpiračné správy vytvárajú čo i len najmenšie obavy, veľmi rýchlo sa na to vykašlite, pretože žiadna takáto reálna hrozba neexistuje.
iflscience.com
Slovák nám popísal, ako takmer prišiel o peniaze. Ak sa chystáte cestovať, vieme, na čo si dať pozor
Práca, ktorá vás kedysi bavila, vás dnes ničí: Expertka vysvetlila, prečo sa vyhorenie začína nenápadne a pomaly
100-krát ju bodla, potom dieťa vyrezala z maternice. Beštiu odsúdili, pobyt v cele smrti označuje za hotel
Zločinec, kvôli ktorému vznikol štokholmský syndróm. Milovali ho ženy aj rukojemníci, z väzenia ušiel 17-krát
Boli sme na kúpalisku za 12 €: Plavecký bazén zatarasili ležadlom, nafukovacia atrakcia ležala v tráve
Lieky si v nočnej hodine v lekárni nekúpite: Video Kobielskeho nahnevalo Slovákov, BSK aj Dr. Max reagujú
Odborník na maloobchod: Vlna prepúšťania a zatvárania obchodov porastie, Slovensko zaplavujú diskonty













Nahlásiť chybu v článku