reprofoto: Youtube.com (ONE media)/SYFY

Ak ste fanúšikom Spielbergových Čeľustí, tento film nie je pre vás. Nové Sharknado okrem žralokov prinesie aj Tyranosaura Rexa.

Ak ste fanúšikom kvalitnej kinematografie s prepracovanými dialógmi, brilantnou réžiou či oslnivými CGI efektmi, tak na tento film zabudnite. Ak však máte radi poriadne dobrodružstvo, bláznivé scény a dokážete sa pozrieť na film s nadhľadom, ďalšie pokračovanie Sharknada je tu práve pre vás. A aj s prekvapením. 

Režisér Anthony C. Ferrante vytvoril Sharknado v roku 2013. Ide o americký katastroficko-hororovo-komediálny a neposlednom rade prírodovedecký film, ktorý si získal mnoho svojich obdivovateľov. A to z najrôznejších dôvodov. Odvtedy sa dočkal niekoľkých pokračovaní a tentokrát sa fanúšikovia môžu tešiť už v poradí na šiestu, no záverečnú časť. A ak vám nestačili lietajúce žraloky, tak teraz budú mať nezvyčajnú spoločnosť. Pridá sa k nim totiž aj Tyranosaurus Rex.

Vo filmovej sérii sa v hlavných úlohách predstavili Ian Ziering a Tara Reid, ktorý stvárnili manželský pár Fina a April Shepard. Celý čas sa potýkajú s rôznymi problémami, keďže všade naokolo majú dočinenia so žraločím tornádom. Čo hovoríte na tento námet? Málo šialené?

 

foto: syfy

Tvorcom sa teraz podarilo zaručene posunúť celú absurdnosť snímkov ešte ďalej. K lietajúcim žralokom sa totiž rozhodli pridať aj T-Rexa. Ako môžeme vidieť už z traileru či fotiek, bláznivosť ani v tejto časti nebude chýbať.

Film sa tentokrát pohrá s časom. A to poriadne. Vráti sa do minulosti, aby zastavil Sharknado a zachránil tak ľudstvo už v počiatkoch. Takže sa môžeme tešiť na pestrý a napínavý súboj. Vo svojom úsilí bude Fin bojovať proti dinosaurom, rytierom, kovbojom a samozrejme žralokom. No nakoniec sa dostane až do sveta ďalekej budúcnosti, kde sa objavia žraločí roboti. Nepôjde teda o to, ako zastaviť Sharknado, ale kedy sa to napokon stane.

foto: syfy

Ak aj pri sledovaní budete mať pocit, že je všetko zle, nech vás to neodradí. Tvorcom išlo práve o to. Veríme, že nové Sharknado poteší nejedného nadšenca poriadne béčkových a céčkových filmov, ktoré až hraničia so satirou. Nenechajte si ujsť toto brilantné finále asi najuletenejšej filmovej série. Premiéru malo v USA 19. augusta a kým sa k nám dostane, prinášame vám trailer, ktorý vás zaručene naladí na tú správnu atmosféru.

Pozri aj: Do rána budete mŕtvi. Tento psychologický thriller vás udrží v napätí až do konca, návšteva sa zmenila na hru plnú sadizmu a utrpenia

unilad.co.uk,denofgeek.com
Príbehy
0
Komentovať (0)