Foto: MovieStillsDB

Tento rok bude stáť na Netflixe za to.

Uplynulý rok filmový priemysel zasiahol nevyčísliteľne. Koronavírusová pandémia stopla všetky rozpracované projekty veľkých štúdií aj streamovacích služieb, preto sa niektorých nových filmov i sérií seriálov dočkáme o čosi neskôr. Rovnako je to aj v prípade Netflixu, ktorý ale najnovšie potvrdil, že dokončil dve nové série mimoriadne obľúbených seriálov. Kedy sa ich dočkáme v našich multimediálnych knižniciach?

Streamovací gigant Netflix sa nedávno pochválil s potešujúcimi správami. Ako informoval web LAD Bible, po niekoľkomesačných odkladoch spôsobených pandémiou koronavírusu, boli dokončené nové série úspešných seriálov Sex Education či Narcos: Mexico.

V oboch prípadoch sa divácky obľúbené projekty a ich posledné epizódy skončili otvorenými koncami, preto boli fanúšikovia nedočkaví, kedy budú môcť v sledovaní Sex Education či Narcos pokračovať. Koniec nakrúcania značí, že čakanie na nové epizódy sa bude čoraz viac skracovať a oba seriály uvidíme na Netflixe už čoskoro.

Konkrétne dátumy však Netflix zatiaľ neprezradil, s istotou však oba seriály budú uvedené ešte tento rok. Počítať však vzhľadom na post-produkčné práce môžeme skôr s uvedením na jeseň, prípadne ku konca roka.

O čom nové epizódy oboch seriálov budú, zatiaľ taktiež nie je známe. V prípade Sex Education ale hlavný herecký predstaviteľ Asa Butterfield prezradil, že divákov čaká časový posun v deji. Tretia séria sa tak bude odohrávať o niekoľko mesiacov po udalostiach druhej série, no poskytne doriešenie všetkých problémov, ktoré scenáristi rozpracovali v predchádzajúcich častiach.

Časový posun nastane aj v prípade Narcos: Mexico. Tretia séria sa bude odohrávať v 90. rokoch 20. storočia, teda v čase, kedy sa biznis s drogami stal plnohodnotným priemyslom.

O konkrétnych dátumoch premiér oboch seriálov vás, samozrejme, budeme informovať na našom webe. Stačí sledovať našu špeciálnu filmovú sekciu.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )