Foto: MovieStillsDB / Screen zo seriálu Euphoria - HBO Max

Nie iba diváci, ale aj ona sama sa pri nej musela natrápiť.

V 2. sérii seriálu Euphoria sa objavila scéna v hlavnej úlohe so Sydney Sweeney, ktorá pôsobila na divákov mimoriadne nepríjemne. Hovoríme konkrétne o momente vo vírivke, pri ktorej všetko naokolo ovracala. Herečka opísala, že podobne nechutné pocity zažívala pri nakrúcaní aj ona sama, uvádza Unilad

Článok pokračuje pod videom ↓

Scéna vracania vo vírivke

Cassie – postava, ktorú herečka stvárnila, sedí v štvrtej časti vo vírivke spoločne s ďalšími ľuďmi, keď jej zrazu príde zle, napne ju a začne nezastaviteľne vracať. Popri tom sa snaží ospravedlňovať. Všetci vyliezajú von, je im tiež nevoľno a Cassie zostáva vo vode plnej zvratkov sedieť sama.

Poriadne sa pri nej natrápila

Sydney Sweeney teraz priznala, že z tejto scény bola znechutená aj ona sama a vysvetlila, ako prebiehalo jej nakrúcanie. „Počas natáčania scény s vírivkou som sa poriadne natrápila,“ povedala herečka.

V ústach mala skrytú neviditeľnú hadičku, z ktorej vychádzali zvratky. Ona ju musela popri celom hraní udržať na svojom mieste a navyše sa snažiť, aby to celé vyzeralo čo najrealistickejšie. „Bolo to hnusné,“ opísala túto situáciu.

Foto: MovieStillsDB

Tento nepríjemný moment prišiel po tom, ako vypila obrovské množstvo alkoholu, čo slúžilo k lepšiemu vykresleniu jej psychického stavu v tom danom momente.

Odniesla si aj príjemné spomienky

Na druhej strane ale herečka uznala aj pozitívnu stránku celej scény. A to, že bola pri nej s viacerými svojimi hereckými kolegami, čo sa tak často nestáva. „Bolo to chaotické, ale zábavné,“ dodala.

Sweeney si napokon za túto úlohu vyslúžila nomináciu na cenu Emmy v kategórii Najlepší herecký výkon vo vedľajšej úlohe.