ilustračná foto: Unsplash

Záhadný prípad zosnulej ženy z Rakúska.

Pomerne záhadný prípad aktuálne rieši rodina rakúskej ženy, ktorá náhle dva týždne od vyplnenia pier od údajnej slovenskej kozmetičky a lekárky zomrela, píše Kronehit.

Žena z Rakúska si približne pred dvoma týždňami nechala zväčšiť pery, pričom na zákrok si vybrala Slovenku, ktorá sa na Instagrame prezentovala ako lekárka a kozmetička. Za hyalurónovú injekciu zaplatila matka deväťročnej dcéry 180 eur.

Ilustračná foto: Unsplash

Dva týždne od aplikovania tejto injekcie sa však žena začala sťažovať na neznesiteľné bolesti hlavy. Nepomáhali jej ani lieky proti bolesti, dokonca aj v nemocnici ju hospitalizovali až na štvrtýkrát, keďže predtým jej nevedeli určiť diagnózu.

Záhadou je jej odchod zo sociálnych sietí

Záhadným na celom prípade je to, že Slovenka, ktorá zákrok vykonala a prezentovala sa ako odborníčka na dané záležitosti, z ničoho nič doslova zmizla z Instagramu aj z ostatných sociálnych sietí. Spojitosť úmrtia ženy s kozmetickým estetickým zákrokom však doteraz nebola potvrdená.

Rodina zosnulej ženy a matky z Rakúska sa teraz plánuje s nemocnicou súdiť za nekorektný postup pri určovaní diagnózy. Cieľom je získať aj nejaké finančné odškodné.

Najnovšie články