Foto: MovieStillsDB.com

Fanúšikom ikonickej série je jasné, že najzaujímavejší spomedzi všetkých Darov smrti, je určite neviditeľný plášť.

A ten teraz môže byť váš. Ako hlási Unilad, plášť si môžete predobjednať z webu Wow Stuff. Žiaľ, ešte stále nepoznáme spôsob, akým by sme sa mohli dostať do Šikmej uličky, a tak sa budeme musieť uspokojiť s predobjednávkou z e-shopu, ktorá je aktuálna od 1. júla. Plášť v skutočnosti funguje v podstate ako štandardný green screen a ak chcete zmiznúť, potrebujete k tomu aplikáciu, ktorá dokončí celé „kúzlo“.

Napriek tomu vám tento plášť určite zabezpečí kopu zábavy a hromadu skvelých záberov, ktoré rozhodne dodajú vášmu Instagramu šmrnc. A ak to nie je niečo čo by vás nadchlo, môžete sa tešiť aspoň z vedomia, že jeden z vašich detských snov sa splnil. Vlastníte neviditeľný plášť Harryho Pottera. Ako píše portál CNET, predobjednávky sa spustia 1. júla s príchodom leta a svoj plášť môžete mať doma od 1. augusta.

Precízna robota

Experti na hračky (áno táto profesia skutočne existuje), mali byť plášťom ohromení. Ten dokonca získal aj prestížne ocenenie Hračka roka na švédskej súťaži hračiek Sweden’s Toy Awards. Podľa portálu Mental Floss mal Wow Stuff dokonca k dispozícii skutočný neviditeľný plášť Harryho Pottera, ktorý je momentálne v štúdiu Warner Bros. v anglickom Leavesden, aby mohli vytvoriť čo najvernejšiu kópiu.

unilad.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )