Foto: TASR - Ján Krošlák

Pellegrini tvrdil, že bude s ľudmi v regiónoch. Dôvod neúčasti v prezidentskom dueli bol zrejme iný.

Dnes sa uskutočnila ďalšia z predvolebných debát, mal to byť duel, relácie Rádia Expres sa zúčastnil iba prezidentský kandidát Ivan Korčok. Peter Pellegrini neúčasť ospravedlnil tým, že bude s ľudmi v regiónoch. Pár minút po odvysielaní ho však zastihli v Bratislave, iba pár kilometrov od budovy, odkiaľ rádio vysiela.

„A prosím, nenechajte sa zmiasť, hoci Rádio Expres stále avizuje upútavku na dnešný prezidentský duel, ja som včas a vopred oznámil, že sa rozhovoru nezúčastním, keďže budem s vami v regióne,“ napísal Pellegrini na facebooku predpoludním.

Denník SME Pellegriniho odfotografoval v čase debaty na Miletičovej ulici v Bratislave. Nachádzal sa pred budovou, kde má kanceláriu jeho sestra. Sídli tam niekoľko firiem, ktorých konateľkou je Eva Pellegrini, informuje denník. Fotka vznikla päť minút po skončení relácie na Exprese, v ktorej odmietol účasť.

Na to, že sa Pellegrini v čase debaty na Exprese nenachádzal v regiónoch, poukázal aj predseda strany Demokrati Jaroslav Naď. Na svojom facebooku zverejnil video, v ktorom zachytili Pellegriniho priamo na spomínanej adrese v čase vysielania debaty. „Chronický klamár tvrdil, že nemôže prísť na dnešnú predvolebnú diskusiu do Expresu, pretože bude v čase relácie s Vami v regiónoch. Nakoniec sa počas relácie sám schovával v kancelárskej budove na Miletičovej v Bratislave,“ píše Naď.

Uložiť článok

Najnovšie články