Foto: Dexter

Veľké prekvapenie pre fanúšikov.

S divákmi sa po ôsmych sériách rozlúčil v roku 2013 a odvtedy v srdciach jeho verných fanúšikov zostalo prázdno. To už ale čoskoro vyplní nová várka epizód. Americká televízna stanica Showtime si totiž objednala novú sériu obľúbeného seriálu Dexter!

O návrate jedného z najobľúbenejších seriálov 21. storočia informoval web Deadline. Americká káblová stanica Showtime, ktorá seriál Dexter produkovala a vysielala, sa rozhodla pripraviť jeho deviatu sériu. Tá prezradí, čo sa s obľúbeným sériovým vrahom a bývalým policajným detektívom po finále siedmej série.

Vrah Dexter sa vracia. Foto: MovieStillsDB

Ako web Deadline informoval, postavu Dextera Morgana si opäť zahrá Michael C. Hall a scenáre pripravý showrunner Clyde Phillips. Na úvod nás čaká 10 nových epizód a aj keď sa zatiaľ hovorí len o jednorazovke, nie je vylúčené, že v prípade úspechu by sme Dextera mohli vidieť aj viackrát.

Premiéra už o rok

S nakrúcaním bonusovej deviatej série sa začne začiatkom roka 2021, pričom premiéra nových epizód je naplánovaná niekedy na jeseň toho istého roku. Dexter sa tak vráti skôr, než by sme mohli pôvodne čakať. Žiadne ďalšie detaily ohľadom novej série však nie sú známe.

Seriál Dexter začala vysielať stanica Showtime v roku 2006 a takmer okamžite sa z neho stal úspešný projekt. A aj keď verní fanúšikovia priznávajú, že bol sériu od série horší, stále išlo o mimoriadne vydarený televízny produkt. Napokon, svedčí o tom aj 35 rôznych prestížnych ocenení, ktoré získal a priaznivé hodnotenia kritikov i divákov naprieč rôznymi filmovými webmi.

1
Uložiť článok
Komentovať