Zdroj: Miss Supranational

Znova sa potvrdila fráza, že Slovenky sú najkrajšie.

Hoci to nie je prvá súťaž krásy, z ktorej si odniesla titul, rozhodne je to obrovský úspech nielen pre ňu, ale tiež pre celé Slovensko. 

V roku 2023 sa stala prvou vicemiss, zatiaľ čo si titul Miss Slovensko 2023 odniesla Daniela Vojtasová. Titul jej však rozhodne závidieť nemusí, keďže Petra Siváková úspešne reprezentovala Slovensko na medzinárodnej súťaži Miss Supranational 2024 v Poľsku, odkiaľ odišla ako korunovaná najkrajšia Európanka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Missology Cibao (@missologycibao)

Prípravy sa vyplatili

„Bol to rok plný príprav a ja sa veľmi teším, že sa mi konečne splní môj detský sen. Do Poľska idem pripravená a nadšená, že môžem reprezentovať našu úchvatnú krajinu. Nemôžem sa dočkať, až stretnem všetky nádherné kráľovné a užijem si čas strávený v Poľsku,“ písala ešte pred pár dňami Petra na svojom profile na sociálnej sieti. V tom čase ešte netušila, že si z Poľska odnesie nielen skvelú skúsenosť, ale tiež korunku a titul najkrajšej Európanky.

23-ročnej Slovenke sa tak podaril nevídaný úspech, keďže doposiaľ si rovnaký titul odniesla len Petra Sliacka (rod. Denková), a to v roku 2015.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Sivakova (@petrasivakova)

„Som taká vďačná, že ani nedokážem opísať, ako sa cítim,“ napísala víťazka titulu k videu zo súťaže, ktoré pridala na svoj profil. Tá sa do úzkeho výberu dostala spolu s poľskou konkurentkou, no nakoniec ju predsa len porazila a odniesla si výhru.

Nebola pritom jediná, kto si z tejto prestížnej súťaže odniesol korunku. Víťazkami za svoje kontinenty sa stali Bolívijčanka, Thajčanka, Arubčanka a obyvateľka Pobrežia Slonoviny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Sivakova (@petrasivakova)

Uložiť článok

Najnovšie články