Foto: Youtube

Zaužívané portfólio programov, ktoré je na Slovensku dostupné, sa opäť rozšíri.

Nový kanál s názvom Park TV má v pláne vysielať úplne iný žáner, než na aký sme zvyknutí. Rada pre vysielanie a retransmisiu licenciu udelila už koncom septembra a novému konkurentovi by tak vo vysielaní nemalo brániť nič.

Žiadny Komisár Rex, Farma ani neprekonateľné šou typu Take Me Out či desiata séria talentovej súťaže. V hlavnej úlohe sa totiž predvedú zvieratá z rôznych záchranných staníc, parkov či ZOO. Denne tak budete môcť vidieť všetky detaily spojené so starostlivosťou o zvieratá, a to vďaka kamerám umiestneným vo výbehoch.

Divákom sa tak naskytne pohľad na zaujímavé detaily z ich života, ako je čistenie či kŕmenie. Živé vysielanie bude doplnené zvykovými, textovými a obrazovými informáciami, súčasťou však budú aj kvízy alebo návštevníci spolupracujúcich parkov pri rôznych aktivitách. Okrem toho sa na spodnej lište budú neustále zobrazovať správy a informácie zo sveta zvierat.

Cieľom Park TV má byť vytvorenie príjemného kanálu, kde budú diváci vždy vedieť, čo tam nájdu.

Vysielanie bude možné nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Televízia však chce byť dostupná hlavne na Slovensku a v Českej republike. Pôjde však o kanál, ktorý bude v platených ponukách káblových, IPTV či MMDS operátorov. Objaviť by sa mohol aj v DVB-T či na satelite.

Pozri aj: UFO nás vraj navštevuje denne, mnohí ľudia tomu dodnes veria. Astronóm Carl Sagan má trochu iný názor

omediach.com
Uložiť článok

Najnovšie články