Foto: twitter.com(Leyton Mokgerepi)

Tomuto mužovi sa neoplatilo robiť si žarty z iných.

V dnešnom svete je úplne bežné, že pridávame svoje fotky z akýchkoľvek akcií či len tak pre zábavu. Zároveň si však nemôžeme byť istí, že ak pridáme fotku na sociálnu sieť, nikto ju nezneužije a neurobí z nej nejaký výsmešný obrázok, tak ako sa to stalo tejto plus-size modelke. 

Fotka Lesego Legobane z Južnej Afriky sa dostala do nie veľmi lichotivého meme, ktoré vytvoril istý muž menom Leyton Mokgerepi. V ňom porovnáva štíhlu modelku Joëlle Kayembe, ktorá má predstavovať ženy, ktoré sa mu páčia, s oblejšou Lesego Legobane, ktorá má naopak predstavovať skupinu žien, ktorým sa páči on. Tým nielen urazil samotnú modelku, no aj všetky ženy, ktoré sa môžu pochváliť krivkami.

Tento obrázok sa však dostal aj k samotnej Lesego, ktorá sa naň rozhodla veľmi trefne reagovať. Ona, ako zástupkyňa skupiny žien, ktorým sa má páčiť, zrušila jeho ego jedinou vetou: „Nepáčiš sa mi.

Reakcie na seba nenechali dlho čakať a takmer okamžite pod jej príspevkom začalo pribúdať množstvo pochvalných komentárov. Pribudol napríklad aj obrázok, pod ktorým sa píše: „Obrázok žien, ktorým sa po tomto príspevku páčiš.“ Podporu jej vyjadrilo aj viacero známych osobností ako Nicki Minaj či Ariana Grande.

Po takýchto reakciách si Mokgerepi snáď najbližšie rozmyslí, aký príspevok pridá, keďže hoci obrázok zo svojho profilu už vymazal, mnoho ľudí ho zdieľalo na svojich profiloch a pravidelne mu to zdieľaním pripomínajú.

Pozri aj: Nikto nie je dokonalý. Osobná trénerka zverejnila fotografiu svojho zadku s celulitídou, aby podporila ženy s rovnakým problémom

boredpanda.com
Uložiť článok

Najnovšie články