Foto: Instagram/ Madalin Giorgetta

Fitnes trénerka svojím odvážnym krokom pomohla mnohým ženám.

Je zaujímavé, ako rozlične môže ľudské telo vyzerať, stačí pritom zmeniť pózu, uhol kamery či osvetlenie. Tieto triky ľudia na Instagrame ovládajú lepšie ako ktokoľvek iný, a to najmä tí, ktorí si zo svojho účtu urobili bočný alebo dokonca hlavný príjem. Takéto dokonalé fotky však často nás – bežných ľudí – nechávajú v hlbokej depresii z toho, ako vyzeráme. 

Môžeme pritom cvičiť, stravovať sa zdravo a aj tak sa nám pri zlej póze na fotke objaví celulitída či iné problémy, ktoré nám znižujú sebavedomie. Nepomáha ani to, že vieme o rôznych aplikáciách, ktoré tieto drobné chybičky krásy vedia zakryť. V tom momente, kedy sa pozeráme na bezchybnú fotku rôznych známych osobností, si len málokto z nás uvedomí, že určite ide o upravovanú fotku.

 


Úplne iný postoj však zvolila istá fitnes trénerka, ktorá sa svojim takmer 400-tisíc používateľom priznala, že ani jej pozadie nevyzerá vždy tak bezchybne, ako sa na prvý pohľad zdá. Austrálčanka Madalin Giorgetta má bez pochyby skvelú formu, no aj ona má na pozadí celulitídu. Práve kvôli nej sa rozhodla pridať na svoj účet fotku, ktorá je toho dôkazom.

Keď mi sestra prvýkrát urobila tú fotku, chcela som ju ihneď vymazať, bola hrozná. Zabudla som na ňu a nikdy som si nemyslela, že ju niekde pridám,“ vyjadrila sa.


No počas toho, ako robila rozhovor pre magazín Women’s Health and Fitness, sa však rozhodla spolu so štyrmi ďalšími fotkami poslať aj túto.

Okrem toho, že sa vďaka tomu dokázala sama vyrovnať s vlastným telom, pomohla aj miliónom ďalších žien po celom svete, ktoré trápi podobný problém. Hoci nejde o prvý prípad, kedy sa známe osobnosti priznali so svojimi nedokonalosťami, fotky celulitídy či väčšieho brucha nie je vidieť veľmi často.

Pozri aj: Pohľad do americkej spálne: Pozrite si intímnu fotosériu oddychujúcich ľudí z rôznych kútov USA

independent.co.uk
Uložiť článok

Najnovšie články