Foto: Facebook.com (Paradise Group) / Ilustračná: Profimedia

Reštaurácia zverejnila kamerové zábery a tvrdí niečo iné ako nespokojní hostia.

Už sme vás informovali o viacerých prípadoch, kedy zostali ľudia pri platení v reštaurácii nepríjemne zaskočení výškou účtu, ktorý museli za jedlo uhradiť. A vyzerá to, že tento prípad je ďalším z nich. Viete si predstaviť zaplatiť za jednu večeru v prepočte cez tisíc eur? Presne to sa stalo japonským návštevníkom reštaurácie Seafood Paradise v Singapure, píše Mail Online

Istý Junko Shinba sa rozhodol dať si spoločne s priateľmi výdatnú večeru vo forme aljašského kráľovského kraba. A presne takým honosným, ako názov tejto pochúťky, bola aj jej cena.

Ilustračná foto: Profimedia

Šialene vysoký účet

Keď sa dozvedeli, že zaň musia zaplatiť 938 dolárov (881 eur), zostali poriadne v šoku. Celkovo sa ich účet vyšplhal až na 1 322 dolárov (okolo 1 242 eur). Ruku na srdce, asi nikoho z nás by nepotešilo, keby uvidel takéto číslo na účtenke.

Podľa hostí došlo k omylu, pretože im nebolo oznámené, že ich jedlo bude vyúčtované na základe hmotnosti kraba, alebo že celý bude uvarený len a len pre nich. Rozhodli sa teda situáciu riešiť na mieste a zavolali políciu.

Reštaurácia sa voči obvineniam bráni

Reštaurácia si však nechce nechať pošpiniť svoje dobré meno a pred niekoľkými hodinami zdieľala na facebooku kamerové zábery, ktoré majú dokazovať, že obsluha hosťom všetko podrobne vysvetlila.

Všetko malo byť inak

„Sme hlboko znepokojení nepresnými vyjadreniami tejto skupiny zákazníkov, ktorí chcú pošpiniť povesť našej reštaurácie a povesť nášho oddaného personálu,“ začala reštaurácia.

Vysvetlila, že im bolo jasne oznámené, že cena kraba v menu je uvádzaná na hmotnosť 100 gramov. Taktiež mali dostať informáciu o tom, že samotný krab vážil až 3,5 kila. Dokonca im ho priniesli ukázať, aby videli, že je skutočne obrovský. Na záberoch z kamery je dokonca vidieť, ako sa s ním neskôr nespokojní hostia fotia.

Reštaurácia im dokonca pripravila kraba na tri rôzne spôsoby, a to bez príplatku. Zákazníci si navyše jedlo pochvaľovali.

Po privolaní polície sa ukázalo, že nemali dostatok peňazí na to, aby účet zaplatili. Reštaurácia tvrdí, že im napokon dala zľavu 107 dolárov (približne 100 eur).

Najnovšie články