foto: Beloved Shirts

Experimentovanie nikdy nie je na škodu. Avšak reakcie verejnosti v prípade nových vecí bývajú zmiešané. V tomto prípade sa asi všetci zhodneme na jednohlasnom nie.

Ére plnej bikín, odhalenej kože a niekedy ešte čohosi viac, zrejme stále neodzvonilo. Určite sa niet na čo sťažovať, pretože v prípade niektorých kúskov sa skutočne je na čo pozerať. Do módy sa v poslednom období navrátili aj plavky v celku. Svedomite môžeme povedať, že aj keď ide o niečo vkusné a decentné, rozhodne to nenarúša ideály krásy, ktoré sú naozaj rôznorodé. Práve naopak. 

My Summer bod is ready See what all the fuss is about ?Link in bio

A post shared by Beloved Shirts (@belovedshirts) on

Ale čo tak plavky v celku, ktoré odhaľujú viac, ako by mali a pri tom neodhaľujú nič? Vlastne nám do očí bez menších problémov klamú, nie sú vôbec decentné a ani zďaleka nie vkusené. Stále však majú niečo do seba a to práve preto, že sú natoľko kontroverzné, že určite udrú do oka. Teda do oboch a to poriadnu (chlpatú) ranu.

Tag someone who NEEDS this suit – we dare ya (WTF have we done) ? Link in bio

A post shared by Beloved Shirts (@belovedshirts) on

Zopár dizajnérov zobralo svoju recesistickú myšlienku za zmienenia hodnú a rozhodli sa ju posunúť do sveta. A reakcie naozaj nie sú pozitívne. Dostali prívlastky ako otrasné a monštrózne. Pokiaľ túžite počas leta na pláži niečím zaujať, choďte do toho. Ak však máte zmysel pre spomínanú decentnosť, už viete čomu sa máte tento rok, ale aj naprieč nadchádzajúcou érou pôsobenia ľudstva na tejto či inej planéte, vyhnúť.

Beloved Shirts

Plavky sú ponúkané v troch rôznych odtieňoch pokožky a rozhodne ich je ťažké prehliadnuť aj z veľkej diaľky. Pokiaľ sa však nad týmto nezvyčajným počinom človek zamyslí je jasné, že ide o šikovný marketingový ťah. Aj keď sú tieto plavky skutočne otrasné, na oficiálnej stránke spoločnosti, ktorá s týmto nápadom prišla, sa nájde mnoho vecí, ktoré sú omnoho krajšie a stále veľmi pútavé.

Pozri aj: Neuveriteľné fotografie zobrazujú modelky, ako plávajú a hrajú sa so smrteľnými rajami a žralokmi

metro.co.uk, belovedshirts.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )