Foto: Instagram (kvetkah)

Kvetka Horváthová sa zverila do rúk estetickej kliniky.

Moderátorka si opäť ľahla na ležadlo v estetickej klinike, kde si dala upraviť tvár a pomocou zákroku sa nechala omladiť. 

Ako zachytil portál Plus 1 Deň, obľúbená moderátorka Telerána sa nechala vylepšiť. Navštívila známu kliniku v Bratislave, kde podstúpila zákrok a video z neho pridala na sociálne siete. Kvetka Horváthová sa netají tým, že si k mladistvému vzhľadu dopomáha aj estetickými zákrokmi, ktoré časom vyprchajú.

Foto: Instagram (kvetkah)

Zákrokmi sa netají

47-ročná moderátorka sa opäť zverila do rúk odborníkov. „Spevnenie kontúr. Efekt ošetrenia približne 18 mesiacov. Podporili sme vlastnú produkciu kolagénu a elastínu, ktoré sa vekom tvoria v pokožke menej,“ napísala Kvetka k videu.

Nie je to pritom prvýkrát, čo sa rozhodla nechať upraviť si vzhľad, aby vyzerala mladšie. V roku 2021 vyskúšala Ultherapiu – jednorazové, neinvazívne ultrazvukové ošetrenie pleti. O tomto zážitku porozprávala svojim fanúšikom na sociálnej sieti, vysvetľujúc: „Po ošetrení sa začína proces obnovy tkaniva, ktorý stimuluje produkciu nového kolagénu a vytvára veľmi prirodzený efekt s dlhotrvajúcim výsledkom.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kvetka Horváthová (@kvetkah)

Uložiť článok

Najnovšie články