Mesto Handlová sa opäť snaží predať dom kultúry v mestskej časti Nová Lehota. Obchodnú verejnú súťaž (OVS) o najvhodnejší návrh na kúpu stavby vyhlásilo v týchto dňoch.
Minimálnu kúpnu cenu v zmysle zásad hospodárenia s majetkom stanovilo na približne 50-tisíc eur. Informovala o tom hovorkyňa mesta Jana Paulínyová.
Rozhodli sa ho predať
Budova sa nachádza v blízkosti štátnej cesty na pozemku s rozlohou 456 metrov štvorcových. Do užívania ju dali v roku 1938. Objekt je rozdelený na dva samostatné celky, a to monoblok s kancelárskymi priestormi a sála pre kultúrne podujatia.
Samospráva sa snaží predať objekt po štvrtý raz, v zmysle zásad hospodárenia s majetkom mesta kúpnu cenu znížila a jej minimálnu výšku tentoraz stanovila na 50 066,53 eura.
Svoje ponuky môžu záujemcovia poslať mestu do 30. augusta. Kritériom pre výber víťaza súťaže je výška ponúknutej kúpnej ceny pri zachovaní minimálnej kúpnej ceny a plánovaný účel využitia priestoru.
Ďalšie podmienky a celé znenie OVS nájdu uchádzači na internetovej stránke mesta.
Exdetektív Vachálek: Ak by bol Černák na slobode, niekto by si ho našiel. Koncom búrlivej mafiánskej éry je vražda Kuciaka
Vývar za 3,90 € a ríbezľové pivo za 4 €: Našli sme najstaršiu slovenskú reštauráciu, po večeri sme ochutnali niečo nečakané
Outlet z kauzy slayáda začal veľkolepo, rýchlo sa z neho stala „nákupná zóna duchov“. Zákazníkov si užíval krátko
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom
Šéf IĽP: Ficova vláda je asociálna a zbabelá. Bez ľudských práv sme len platiči daní a zdroje pre korporácie
Vianočné trhy u našich susedov sú ako z rozprávky: Na šunku za 6 eur sa tvorili rady, na cenu si dajte pozor
Psychologička Zuzana o alkohole: Fero Joke verejne priznal chybu a bol to správny krok, riskoval svoju reputáciu
Do Bratislavy lietadlom, do Košíc zase vlakom. Za 1 deň som porovnala oba spôsoby cesty, určiť víťaza je náročné










Nahlásiť chybu v článku