Foto: Warner Bros.

Prichádza ďalšia veľmi sľubná komiksovka.

Už začiatkom budúceho roka štúdio Warner Bros uvedie novinku z dielne DC – Birds of Prey – s podtitulom Podivuhodná premena Harley Quinn. Pozrime sa na prvý trailer. 

Pod režisérskou taktovkou Cathy Yan uvidíme v hlavnej úlohe Harley Quinn Margot Robbie, ktorá tento rok očarila svojím výkonom v snímke Quentina Tarantina Vtedy v Hollywoode. Ako ukazuje nový trailer, nebude chýbať množstvo akcie, napätia a pútavých scén s ikonickou ženskou hrdinkou.

Dej nás zavedie do Gotham City a čias, kedy sa Harley Quinn vyrovnáva s rozchodom s Jokerom. Pri pokuse o nový začiatok do jej života vstupujú priatelia, spolu s ktorými preberá vládu nad mestom.

Okrem Margot Robbie v novej komiksovke uvidíme Jurnee Smollett-Bell ako Black Canary či superhrdinku Huntress v podobe Mary Elizabeth Winstead.

Birds of Prey bude rovnako ako nový Joker, v hlavne úlohe s Joaquinom Phoenixom, vystupovať ako samostatný film DC univerza. Joker uzrie svetlo sveta v najbližších dňoch a vychutnať si ho budeme môcť aj v slovenských kinách (už od štvrtka, 3. 10. 2019).

Joker zožal na festivale v Benátkach dlhý, osem minútový potlesk. Navyše sa mu podarilo získať Zlatého leva. Prvé recenzie sú viac než pozitívne a okrem snímky vyzdvihujú aj kvality samotného herca. Dokonca by mohlo ísť o favorita na získanie sošky Oscara, čo je pre komiksovku naozaj výnimočné.

Či bude aj Birds of Prey takto úspešný, uvidíme už v plánovanej slovenskej premiére 6. 2. 2020. Podľa prvého traileru sa však máme na čo tešiť.

theverge.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )