Aktuálna správa, Bleskovka
Prípad bol v uplynulých dňoch vysoko medializovaný.

Portál TV Noviny priniesol výpoveď bývalej partnerky záchranára, ktorý je podľa vyšetrovateľa vinným zo zmiznutia mladej študentky spred pár dní. Jej identita zostáva pre jej bezpečnosť v anonymite. 

Žena podľa vlastných slov žila so záchranárom ešte pred niekoľkými rokmi. Keď ho spoznala podľa záberov auta, zostala v šoku.

Najprv bol iný, no zmenil sa

„Keď som sa to dozvedela, bola som v šoku, že je niečoho takého schopný. Vedela som, že dokáže ublížiť, ale že až takto, to nie,“ citujú jej slová TV Noviny.

Opísala, že na začiatku ich vzťahu bol úplne iný. Použila slová ako milý a nápomocný. Zašlo to tak ďaleko, že jej začal zakazovať chodiť von. Bránil jej aj v kontakte s rodinou. Odvolával sa na to, že ju týmto spôsobom chce iba chrániť.

Priviedli na svet dcéru, no žena bola odhodlaná od neho odísť. V tom ju mal udrieť. K úteku jej napokon pomohla kamarátka. Ďalej spomína, že ju prenasledoval a dokonca vytlačil s autom z cesty. Keď po inej nehode skončila v nemocnici, mal ju navštíviť a povedať jej, že na mieste mala „skapať aj s tým svojím deckom“, povedal na margo ich spoločného dieťaťa.

Malo byť toho ešte viac

Ako sme vás už informovali, podľa zistení portálu TV Noviny.sk mal zdravotník v minulosti obťažovať praktikantky, ktoré sa na to vedeniu dokonca sťažovali. Bohužiaľ, nikto tieto obvinenia neriešil. Nebol to však jediný problém obvineného muža.

Podľa slov osoby, ktorá má k bratislavskej záchrannej službe blízko, bol obvinený päťdesiatnik výbušný a často agresívny aj na pacientov. Napriek tomu trávil v práci veľa času,“ uviedol web.

Najnovšie články