youtube.com

Populárna športová značka Adidas nedávno spustila svoju novú kolekciu na jeseň a zimu, ktorou šokovala celý svet. Modelka, ktorá predvádza nové kúsky, nie je vôbec oholená.

Je všeobecne známe, že populárne značky sa snažia zaujať rôznymi spôsobmi, no to, čo tentokrát predviedla športová značka Adidas, prekvapilo mnohých. Ich nová kampaň s názvom „Superstar“ sa zameriava na autentickosť a predstavuje „ikony zajtrajška“. To znamená, že predstavuje nielen modelky či umelcov, ale aj rôznych aktivistov a športovcov.

Tenisky, ktorým v názve stojí „Superstar“ boli vždy navrhované tak, aby definovali krásu a ženskosť. Práve preto sa zdvihol veľký ohlas od mnohých fanúšikov a zákazníkov, keď v najnovšej kampani uvideli švédsku umelkyňu a modelku Arvidu Byström, ktorá je známa aj ako aktivistka hnutia s názvom „No-shave“.

Všetky fotky by vyzerali naozaj skvelo, až na jeden háčik. Celý dievčenský vzhľad totižto „kazia“ jej neoholené nohy či podpazušie, ktoré spravili rozruch na všetkých sociálnych sieťach. Nechýbajú ani nepríjemné pripomienky a komentáre, najmä pod videom na YouTube. Ľudia sa tu rozdeľujú do dvoch táborov. Niektoré ženy s tým súhlasia a modelku podporujú, no väčšina je zásadne proti.

me and some TP

A post shared by arvida byström (@arvidabystrom) on

me and some TP

A post shared by arvida byström (@arvidabystrom) on

youtube.com

ČO si o tom myslíte vy?

Pozri aj: Kedy je čas na najvyšší plat či psychické vyzretie? Toto je podľa vedcov vek, v ktorom dosiahnete vrchol svojich schopností

boredpanda.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy