Foto: Polydrops

Cestovanie po svete bude s týmto prívesom jedinečným zážitkom.

Pod pojmom letná dovolenka si niekto predstaví luxusný hotel s nonstop prísunom chladených nápojov a výhľadom na more. Pre iného je to stanovačka uprostred lesa. Pre dobrodruhov je zas ako stvorený jedinečný príves Polydrops P17.

Článok pokračuje pod videom ↓

Minimálne energetické straty

Spoločnosť Polydrops predstavila svoj najnovší príves s názvom P17. Ako informuje Design Boom, zakladatelia spoločnosti, Kyunghyun Lew a Jieun Cha prišli už s niekoľkými podobnými konceptmi, tento je však lepší a prepracovanejší ako jeho predchodcovia. Napríklad, v predchádzajúcich modeloch chýbala izolácia. Okrem toho, jeho výhodou je aj veľa úložného priestoru.

Foto: Polydrops

Dizajnéri preto dúfajú, že sa príves stane skvelou alternatívou pre každého, kto netúži po hotelovej izbe, ale po dobrodružstve, v rámci ktorého môže pohodlne precestovať svet. Cestu s týmto prívesom zvládnete v akomkoľvek počasí. Jeho súčasťou je izolácia, ktorá zabezpečuje minimálne energetické straty.

Foto: Polydrops

Zmestí sa doň posteľ aj malá kuchynka

Súčasťou výbavy je aj batéria a solárny panel, vďaka tomu môžete v prívese využívať napríklad notebook. K internetu od Starlinku sa tak môžete pripojiť kdekoľvek na svete. Príves sa tiež môže stať kanceláriou na kolesách, vďaka ktorej môžete byť v práci priamo v srdci prírody.

Foto: Polydrops

Čo sa priestoru týka, do prívesu sa zmestí matrac s rozmermi 1 370 krát 1 980 milimetrov. V zadnej časti sa zas nachádza drobná kuchynka, kde si môžete pripraviť raňajky a kávu k nim. Dostanete sa k nej zvonku, ale aj zvnútra prívesu.ň

V prakticky riešenom úložnom priestore zas môžete skladovať napríklad všetko, čo by ste mohli potrebovať na turistiku. Aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá, zmestí sa sem dokonca aj malá prenosná toaleta. Samozrejme, nesmie chýbať praktická chladnička. Čerešničkou na torte je fakt, že príves môžete pripnúť k akémukoľvek autu, vrátane hybridov.