Foto: youtube.com (ITV)

/ 0 / PetraSus
Absolútne nedokáže zaobchádzať so ženami? Nevadí! Čoskoro budú dostupné umelé spoločníčky, s ktorými budeme môcť mať dokonca aj deti.

Nebudete sa musieť báť, či sa niekomu páčite, alebo či sa ku vám bude správať s rešpektom. Na to, aby ste si takéhoto robota mohli kúpiť a mať s ním nezvyčajné dietky však musíte mať dostatok peňazí. Ako ináč.

Budete mať síce deti s robotom na sex menom Samantha, ale je to predsa len pokrok. Tvorca Sergei Santos vysvetľuje, že plánuje pozdvihnúť interný počítač na novú úroveň. Bude mať zabudovaný vstup na SD kartu, aby boli možné aktualizácie softvéru. Nová bábika tak bude mať schopnosť manipulovať s konceptmi ľudských hodnôt, ako sú napríklad krása a spravodlivosť.

Sergei hovorí: „Stvoriť dieťa s takýmto robotom by bolo extrémne jednoduché. Vytvoril by som algoritmus toho, čo si ja osobne myslím o spomínaných konceptoch, zmiešal by som to s tým, čo si myslí ona a napokon by som to vytlačil v 3D. A to je všetko. V 3D formáte by som vytlačil dieťa, ktoré by bolo moje a jej. Nevidím v tom žiadne komplikácie.“

Tomu sa teda povie sebavedomie. Čo myslíte? Dokážete si predstaviť, že by ste sa usadili s robotom a mali s ním dokonca aj rodinu vytlačenú v 3D?

Pozri aj: Najmodernejší robot na svete v živom vysielaní varoval ľudstvo. Roboti sú inteligentnejší a ovládnu ľudstvo

unilad


Komentovať (0)