Branislav Blaško / / Lokál
Skateboardová scéna na Slovensku aj vďaka chalanom z LowCostu a košickej party Tlakers stále žije. Dôkazom toho je aj to, že sa na Slovensko...

Skateboardová scéna na Slovensku aj vďaka chalanom z LowCostu a košickej party Tlakers stále žije. Dôkazom toho je aj to, že sa na Slovensko vracia po 4 rokoch Slovenský Skateboardový pohár.

Celé sa to začne a odjazdí 23. júla v Košickom betónovom skateparku na Alejovej. Tešiť sa môžete na poriadny skateboarding, dievčatá, pivo, množstvo cien a hlavne na výbornú náladu a atmosféru. Jazdiť sa bude formou jamu a večer sa môžete tešiť na besttrick. Pohár v skejtparku nekončí,  všetci sa presunú na Jagermeister afterparty do Colossea, kde bude hrať duo DJ Frenkee, ktorý bude zásobovať dávkov Hip-Hopu a Mitch, ktorý má pre Vás nachystané tie najväčšie bomby zo skejtových videí!

ssp2016
Low Cost

Samozrejme nebudú chýbať ani pekné hostesky s Jagerom za akciovú cenu. Kto bol dakedy v Košiciach vie, že takéto akcie stoja určite za to, a preto neváhajte a obnovte spolu s nami Slovenský Skateboardový Pohár tak, ako sa patrí.

Body zo súťaže, sa rátajú aj do celkového bodovania celej série SSP, kde tí najlepší môžu vyhrať až 1000€. Ak zháňate dobré ubytovanie, ubytovňa K2 v centre mesta na Štúrovej ulici má kopec voľných miest.

[youtube jVVIPP-jLzE 720 410]

Viac informácii o celej akcii nájdete tu.

0
Komentovať (0)