Foto: Profimedia

Nepoužíva botox ani výplne, tajomstvom vzhľadu Pamely Anderson je niečo iné.

Už je to nejaký čas, čo Pamela úplne zanevrela na mejkap a rozhodla sa ukázať svoju pravú tvár. Bez mejkapu sa pritom ukázala na viacerých veľkých udalostiach a jej tvár vždy žiarila aj bez neho.

Pamela Anderson bola vždy známa svojím úžasným vzhľadom. V posledných rokoch však táto hviezda upustila od svojho zvyčajného lesku a začala sa starať o prirodzený vzhľad bez mejkapu. Kozmetička celebrít Klara Chrzuszcz pre The Sun prezradila, ako si 56-ročná kráska zo seriálu Baywatch udržiava svoju krásu bez botoxu, výplní a mejkapu.

Foto: Profimedia

Niekoľkofázová rutina

„Nerobí nič invazívne, nerobí žiadne chirurgické zákroky, nepoužíva výplne ani botox,“ povedala Chrzuszcz a dodala: „Je to veľmi prirodzené dievča, ale napriek tomu, pokiaľ ide o starostlivosť o pleť, je veľmi odvážna.“

Chrzuszcz následne vysvetlila niekoľkofázový postup ošetrenia tváre, ktorý vykonáva na Pamele, pričom zdôraznila dôležitosť exfoliácie a odlíčenia. „Chcete ju veľmi dobre vyčistiť a exfoliovať, aby bola čistá,“ povedala odborníčka a pokračovala: „Pokiaľ ide o dekongesciu, stláčam jej krásnu tvár a dostávam všetky póry.“

Po vyčistení pleti Chrzuszcz pokračuje v jej oživení. „Potom používam veľa kyslíka a posilňovačov, pretože do pórov prenikám hyperbarickým kyslíkom a potom používam svetelnú terapiu,“ vysvetlila odborníčka a prezradila, že bývalá playmate rada opakuje tento proces približne raz alebo dvakrát týždenne, ak je to možné.

„V jej prípade je kľúčová dôslednosť a pravidelná údržba,“ dodala kozmetička celebrít.

Uložiť článok

Najnovšie články