Foto: twitter.com (jornalmoc)

Čo všetko by ste boli schopní urobiť pre dokonalú fotografiu?

Za perfektnú fotografiu sú niektorí ľudia schopní urobiť aj nemožné. Už sme vás párkrát informovali o selfíčkach, ľudí, ktorí akosi zabudli na bezpečnosť, a tak ich fotografia stála vlastný život. No tak sa zdá, že i sláva na Instagrame sa nezaobíde bez značného rizika. 19- ročná Katarina Zarutskie z Miami sa chcela odfotiť medzi žralokmi. To, že to nebol práve najrozumnejší nápad, jej došlo ihneď po začatí fotenia.

Katarina Zaratskie je modelkou, ktorá má vlastný blog Vogue and Vegetables. Ak však chcete byť úspešní vo virtuálnom svete, musíte hľadať nové spôsoby ako zaujať, pretože konkurencia je naozaj silná. Možno práve preto sa táto študentka a influencerka rozhodla k naozaj riskantnému kroku. Počas dovolenky na Bahamách, ktorej sa zúčastnila s rodičmi a priateľom, jej zišiel na um bláznivý nápad. Fotografia, na ktorej bude obklopená húfom žralokov? To je niečo, čo rozhodne musí zaujať.

Myslela si, že to nie je také nebezpečné

Absurdné na celej veci je to, že sa na fotenie podujal otec jej frajera, ktorý by mal mať predsa len viac rozumu. Katarina vliezla do zátoky Staniel Cay a čakala, kým ju obklopia žraloky. Tým sa tento nápad asi až tak nepozdával, keďže jeden z nich zaútočil na mladú dievčinu, ktorej sa zahryzol do zápästia. Katarina však našťastie nepodľahla panike, podarilo sa jej vyslobodiť si ruku zo zovretia a plávala rýchlo na breh. Krvácajúcu ruku sa snažila držať nad hladinou, aby ňou zbytočne neprovokovala žralokov.

Katarina neskôr po incidente povedala, že na fotografovaní nevidela nič nebezpečné. Vedela, že ľudia sa bežne potápajú pri žralokoch, dokonca ich kŕmia, takže sama nevidela nič riskantné na jedinej fotografii. Avšak žraloky si očividne celú situáciu vysvetlili po svojom.

✍🏻 l’histoire du jour ✍🏻 @katarinazarutskie est une jeune Américaine très suivie sur @instagram ! Pour faire simplement une jolie photo, elle a voulu plonger dans une eau infestée de requins 🦈 aux Bahamas 🇧🇸 Évidemment ce qui devait se produire est arrivée : elle s’est faite mordre au bras par l’animal qui la ensuite traînée vers le fond de l’eau. Elle a eu heureusement la chance de pouvoir retirer son poignet rapidement et sortir de l’eau très vite. La jeune femme devrait s’en sortir avec une simple cicatrice … / 🇬🇧 ✍🏻 the story of the day ✍🏻 @katarinazarutskie is a young American very followed on @instagram! To simply make a pretty picture, she wanted to dive in a water infested with sharks 🦈 in the Bahamas 🇧🇸 Obviously what was to happen happened: she was bitten on the arm by the animal who then dragged it to the bottom some water. She was fortunate enough to be able to quickly remove her wrist and get out of the water very quickly. The young woman should get away with a simple scar … #katarinazarutskie #influenceuse #influencer #bahamas #requin #shark #americangirl #buzz #animal #animals #photo #pic #histoiredujour #storyoftheday #infostories #lastoryquivousinforme ( 📸 @katarinazarutskie )

A post shared by Informations & news 🇫🇷🇬🇧 (@infostories) on

Po útoku, pri ktorom mladá modelka takmer prišla o ruku, ju rodina jej priateľa okamžite odviezla do nemocnice, kde jej ruku ošetrili a nasadili jej antibiotiká. Mladá žena napriek tejto skúsenosti zverejnila na svojom Instagrame kontroverznú fotografiu, avšak asi kvôli obrovskej vlne záujmu nastavila svoj účet ako súkromný. Ktovie, či sa z tejto skúsenosti poučí. Pre niektorých ľudí je totiž to sláva cennejšia než všetko ostatné.

Pozri aj: Plnoštíhla kráska má dokonalého manžela. Po zverejnení jednej fotografie na Instagrame sa na ňu zniesla vlna kritiky, ona však odpovedala takýmto statusom

vice.com, metro.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)