Foto: Pixabay

Ak ste si urobili plány na koniec tohto kalendárneho roka, máme pre vás zlé správy.

Osláv Silvestra či aspoň Štedrého večera sa možno vôbec nedožijeme. Koncom septembra má totiž dôjsť k dlho očakávanému zrazeniu našej Zeme s Planétou X. 

Zrejme už viete, že 21. augusta budeme môcť pozorovať čiastočné zatmenie Slnka, hoci na to, aby sme ho videli, by sme museli cestovať do západnej Európy. Udalosť má spôsobiť aj náhly pokles teplôt a viac ako polovica planéty bude v úplnej tme. Toto všetko je podľa konšpirátorov jasným znamením toho, že koniec je blízko. Legendárna Planéta X či Nibiru, mýtická mimozemská planéta, sa má so Zemou zraziť a zdevastovať tak život na Zemi.

Na začiatku tohto roka amatérsky astrológ a kresťanský numerológ David Meade predpovedal, že koniec sveta príde v septembri. Súdi tak podľa analýzy Biblie, presnejšie veršov, v ktorých sa píše o pozícii planét a hviezd. Tvrdí, že dôkaz nájdeme v Starom zákone v Knihe proroka Izaiáša. V kapitole 13 sa píše: „Hľa, ide deň Pána ukrutný, rozhnevaný a rozpálený, aby urobil zo zeme púšť a jej hriešnikov z nej vyhubil! Veď hviezdy nebies a ich súhvezdia nezaskvejú sa svojím leskom, slnko sa zatmie, len čo vyjde, a mesiac sa nerozžiari svetlom.“ 

Foto: Pixabay

Práve zatmenie Slnka má byť tým najväčším znamením. „Keď všetko 21. augusta začne, východ Slnka bude tmavý. Presne tak, ako Izaiáš predpokladal,“ hovorí Meade. Situácia, kedy počas jedného mesiaca zažijeme dva novy, sa volá čierny mesiac. Deje sa to každých 33 mesiacov, pričom v Biblii v knihe Genezis sa božské meno Elohim spomína tiež presne 33-krát. „Zatmenie začne v Oregone, 33. štáte, a skončí v Južnej Karolíne, na 33 stupni severnej šírky. K takejto situácii nedošlo od roku 1918, čo je 99 rokov alebo 33 krát 3,“ vysvetľuje Meade.

Podľa neho presný dátum apokalypsy je 23. september 2017 a určil ho znova podľa Biblie. V Novom zákone v knihe Zjavenia Jána sa v kapitole 12 opisuje jasné znamenie na nebi. Myslíte, že je to pravda? Asi nám neostáva nič iné, len čakať.

Pozri aj: Megatsunami či nezvládnutie umelej inteligencie. 10 udalostí, ktoré môžu znamenať koniec ľudskej civilizácie

ladbible.com

Najnovšie články