Foto: Itafilm

The Rock, Kevin Hart, Jack Black, ale aj dvojica hollywoodskych legiend dobyjú slovenské kiná už dnes.

Veľkolepejšie a vtipnejšie dobrodružstvo plné nových prostredí a zábavnejších zámen postáv. Novinka s názvom Jumanji: Ďalší level prichádza dnes do kín. Z traileru je jasné, že film bude podobne ako jeho predchodca Jumanji: Vitajte v džungli jedným z najväčších hitov Vianoc! V prvom filme sa skupina stredoškolákov dostala do fantastického sveta Jumanji, v ktorom každému z nich záhadná hra pridelila postavu hrdinu, ktorý mal úplne opačné schopnosti, aké mali v reálnom svete.

Na konci prvého filmu sa s novými identitami zžili… no čo ak tentokrát dostanú úplne iné postavy, ako predtým? Pozrite si trailer k filmu očakávanému Jumanji: Ďalší level, ktorý si už dnes, 12. decembra môžete pozrieť v našich kinách.

Prvý diel videlo na Slovensku vyše sto tisíc divákov, medzi nimi aj veľa rodičov s deťmi, ktorí si takto spríjemnili vianočné prázdniny. A aby si pokračovanie tejto dobrodružnej komédie užili ešte viac, nový film príde do kín aj so slovenským dabingom.

Kto dabuje známych hercov?

Najväčšou americkou hviezdou pokračovania celosvetového kinohitu Jumanji: Vitajte v džungli je Dwayne “The Rock” Johnson. Do jeho vyrysovaného tela sa tentokrát prevtelila hollywoodska komediálna legenda Danny Devito a len málo slovenských hercov by dokázalo tento kontrast vyjadriť tak vtipne ako Tomáš Maštalír. K jednej z najväčších hviezd slovenského šoubiznisu sa pripája Marián Miezga, ktorý vynikajúco vystihol hysterického Jacka Blacka, do ktorého zavalitého tela sa tentokrát nedostane krehká blondínka Bethany, ale fit futbalista Fridge.

Partiu dopĺňajú skúsení dabingoví herci Petra Vajdová ako Karen Gillan známa z marveloviek a Roman Ferienčík, ktorý nadaboval postavu Kevina Harta. Kým v prvom Jumanji z jeho postavy sršala energia, tentokrát je avatarom Dannyho Glovera (Smrtonosná pasca) a jeho pomalé tempo rozprávania pripraví hrdinom horúce chvíle.

No predtým, než sa herecké legendy Danny Devito a Danny Glover vôbec dostanú do videohry, vidíme ich aj v civile. Ako ufrfľaný Devito sa predstaví Ivan Vojtek a ako spomalený Glover zase Ivan Romančík. Okrem nich nabitému hollywoodskemu obsadeniu prepožičajú hlasy napríklad Peter Sklár ako Nigel, vždy energický sprievodca Jumanji, Dávid Hartl ako Spencer, Marek Fašiang (Oteckovia) ako Alex, ktorého v minulom diele partia z hry vyslobodila či Elena Podzámska, ktorá sa predstaví ako nová postava zlodejky Ming, ktorú hrá vo filme multitalentovaná raperka a herečka Awkwafina.

 

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )