/ 0 / branči
Jimmy Pé, predstaviteľ kvalitnej elektronickej hudby a jeden z  najuznávanejších producentov na Slovensku. Jeho skladby sa objavujú v  mixoch DJov po celom svete.

V marci mu vyšlo Masika EP ku ktorému nedávno úspešne ukončil Myrsaka tour s  Bulpom. Po klubových veciach prichádza s  prijateľnejšou skladbou PURE BEAUTY aj pre širšie publikum. Skladba vyšla na výberovke nemeckého vydavateľstva Crispy Crust Records, vydavateľstvo, ktoré patrí svetovému majstrovi v  DJingu ESKEI83.

Jimmy sa netají tým, že je v  kontakte s  rôznymi svetovými producentami a túto skladbu už hrávajú Edit (The Glitch Mob), či Tokimonsta pred tisíckami ľudí.

Spolu so skladbou vypúšťa von aj videoklip o kterého réžiu sa postarali Filmaari. V  klipe sa objavia tanečníčky z  Moving Souls a spolu s  kostýmami a atmosférou zo starej elektrárne je táto spolupráca na svetovej úrovni.

V  lete ho môžte vidieť napríklad na Festivale Pohoda, kde vystúpi s  Fallgrappom, festivale Grape a rôznych menších slovenských a českých festivaloch.

Leto si nebude len užívať, pripravuje nové veci na ktoré sa môžme tešiť už túto jeseň. Prajeme Jimmymu veľa šťastia a tešíme sa na všetko, čo pre nás chystá.

Pozri aj: Premietanie filmov či jedinečný festival pri vode. Týchto 8 vecí môžeš robiť na slovenských vodných plochách okrem kúpaniaKomentovať (0)