Foto: TripAdvisor

Ide o jednu z najlepších pizzerií na svete.

Odborníci na jeden z najobľúbenejších pokrmov celého ľudstva sa často rozhodnú vykonať porovnávanie a rebríček tých najlepších miest, kde si môžete dať pizzu. Podľa nového prieskumu sa jedno nachádza aj kúsok za našimi hranicami, konkrétne vo Viedni. No zdá sa, že zdanie môže niekedy klamať. 

Portál Timeout informoval o novom rebríčku najlepších pizzerií z celého sveta. Na skvelom 17. mieste sa umiestnil podnik s názvom Via Toledo Enopizzeria, ktorý sa nachádza vo Viedni. Na webe 50toppizza sa odborníci na pizzu pozerali na kvalitu surovín, prípravu, skúsenosti pizza majstrov, aj atmosféru prevádzky.

Foto: TripAdvisor

Oni vyhodnotili Via Toledo Enopizzeriu ako jednu z najlepších na svete, pričom sa nenachádza v Taliansku či New Yorku. Viedenský podnik má teda veľmi silné renomé a podľa počtu recenzií sa tiež zdá, že na dennej báze sú plne obsadení. Napriek tomu, keď sme si pozerali túto reštauráciu na TripAdvisore, nabrali sme aj iný pohľad.

Nie je to tak, ako sa na prvý pohľad zdá

Ľudia na tejto populárnej platforme zdieľajú svoje zážitky a skúsenosti z Via Toledo, pričom drvivá väčšina vyzerá pomerne podobne. Jedlo je vždy vychválené, kvalitné a veľmi chutné, no zvyšok už málokto hodnotí akýmikoľvek superlatívmi. Podľa recenzií je v reštaurácii veľmi hlučno, čašníci nestíhajú roznášať objednávky a zároveň si držať požadovanú úroveň a dokonca vyhadzujú ľudí.

Foto: TripAdvisor

„Dobrá pizza, ale musíte ju rýchlo zjesť, kým vás vyhodia. Jedlo bolo veľmi dobré, ale spôsob, akým vás požiadajú o zaplatenie účtu a vyvedú vás z reštaurácie, pretože vaša rezervácia skončila, je agresívny a nepriateľský zo strany personálu,“ napísal jeden z hostí. Ďalej písali ľudia o tom, ako im personál vymenil objednávky, respektíve nepriniesol to, čo si objednali.

Aj keď sa tento podnik umiestnil medzi najlepšou dvadsiatkou na svete, skutočné zážitky hostí hovoria o niečom inom. Ako sa však vraví: 100 ľudí, 100 chutí.

Najnovšie články