Foto: Profimedia

Predstaviteľ Aquamana je po rozchode opäť šťastne zadaný.

Známy herec ešte nie je oficiálne rozvedený, no stihol už ukázať svoju novú priateľku. Jeho fanúšikovia si však rýchlo všimli nezameniteľnú podobu medzi ňou a hercovou dcérou.

Herec Jason Momoa tvoril pár s herečkou Lisou Bonet 18 rokov. Pár sa zosobášil v roku 2017 a má spolu dve deti. Mnohých preto prekvapilo, keď sa ich vzťah v roku 2022 rozpadol a Lisa požiadala o rozvod. Ich rozvodové konanie však stále trvá a hoci bolo už v januári potvrdené, že ich súd rozvedie, oficiálne by mal byť proces ukončený až v júli. Napriek tomu sa už Momoa stihol pochváliť novou priateľkou, ako postrehol portál Brightside.me.

Foto: Profimedia

Má priateľku

Počas vystúpenia na festivale Comic Con v anglickom Basingstoke predstaviteľ Aquamana odpovedal na otázku, či je slobodný. „Som vo vzťahu,“ priznal Momoa bez okolkov. Hoci v tom čase identitu svojej partnerky držal v tajnosti, fanúšikom sľúbil, že sa to čoskoro dozvedia a vyzerá to tak, že konečne došlo na jeho slová.

Ako herec sľúbil, svoju novú partnerku odhalil prostredníctvom fotografií na sociálnej sieti. Na nich vidieť Jasona Momou, ako sa objíma s 32-ročnou herečkou Adriou Arjonou. Dvojica spoločne navštívila útulnú reštauráciu a počas večere si vymieňala náklonnosti.

Adria sa po tomto verejnom oznámení a potvrdení ich vzťahu tiež rozhodla prestať skrývať ich lásku. V príbehu na Instagrame ukázala fotografiu s Jasonom, ktorú zdobili červené srdiečkové emotikony. V popise naznačila splnený sen a dobrodružstvo, ktoré zdieľa s „mi amor“ (mojou láskou).

Foto: Profimedia

Podobnosť je neprehliadnuteľná

Hoci sa fanúšikovia tešia z toho, že Momoa znova našiel vo svojom živote lásku a mnohí mu k novému vzťahu pogratulovali, viacerí si všimli znepokojivý detail.

Komentujúci upozornili na to, ako sa Adria neskutočne podobá na jeho bývalú manželku Lisu Bonet a jeho dcéru Lolu Iolani Momoa. „Tak trochu sa podobá na jeho bývalú manželku,“ komentovala to jedna osoba a hoci jej dali viacerí za pravdu, v komentároch sa našli ľudia, ktorí tvrdili, že skôr vyzerá ako jeho dcéra a boli z toho dosť vykoľajení.

„Môj ty bože, to s ním je jeho dcéra?“ pýta sa jeden komentujúci. „Podobá sa na jeho dcéru,“ dodal ďalší. „Je ako kríženec Lisy a jej dcéry,“ súhlasil tretí. Dokonca sa v komentároch objavila nejedna hádka o tom, či je na fotke skutočne Adria, alebo je to Lola. V popise je však označená Adria a tak je správna odpoveď zjavná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jason Momoa (@prideofgypsies)

Uložiť článok

Najnovšie články