Foto: Profimedia/TASR - Milan Kapusta

Ak nemáte šťastie vo vzťahoch, možno vám pomôže tento návod.

Ak sa vám nedarí v láske, alebo jednoducho neviete ako osloviť ženu, ktorá sa vám páči, tento návod je pre vás ako stvorený. Obsahuje nielen analýzu slovenských žien, ale aj postup, ako si získať ich srdce. 

Stránka International Womens Club vám ponúka prehľadnú „encyklopédiu“ ženského pokolenia po celom svete. Rozdelená je na tri kategórie – európske ženy, latinské ženy a ázijské ženy. V každej kategórii pritom nájdete ďalšie delenia, a to nielen podľa krajín. Napríklad, tu môžete zistiť, prečo sú ženy Slovanky tými najlepšími manželkami.

Foto: Pexels

Tie najlepšie manželky

Skôr než sa presunieme priamo k slovenským ženám, pozrime sa najprv na Slovanky. Sem môžeme okrem Sloveniek zaradiť aj Češky, Poľky či Chorvátky. Táto stránka ich opisuje takto: „Slovanské ženy vyzerajú krásne a sexi aj bez toho, aby sa veľmi líčili a nosili odhaľujúce oblečenie. Získavajú tiež akademické tituly a budujú si úspešnú kariéru bez toho, aby ohrozili svoj rodinný život. Vždy tak dokážu vyčnievať z davu.“

Samozrejme, nechýba tu ani spomenutie, že práve pri opise týchto žien sa vždy dáva špeciálna pozornosť na ich krásu. Čo vás však možno prekvapí, je fakt, že táto „encyklopédia žien“ opisuje Slovanky najmä ako modrooké štíhle blondínky.

Najviac je však pri Slovankách vyzdvihované to, že sú rodinne založené, no zároveň vášnivé v posteli. „Priemerné slovanské dievča vyrastá v konzervatívnom prostredí s tradičnými rodinnými hodnotami. Keď príde ten správny čas, venuje sa svojmu manželovi a deťom,“ stojí v prehľade.

Poďme sa však pozrieť konkrétne na Slovenky.

Čo sú Slovenky zač

Uložiť článok

Najnovšie články