foto: Instagram (@tbhbyron)

Nie nadarmo sa hovorí, že by sme nemali veriť všetkému, čo uvidíme na internete. Tento influencer je živým príkladom toho, kedy ani veľmi realistické fotky nie sú pravdivými.

Jednou z najväčších udalostí roka pre milovníkov hudby a módy je jednoznačne Coachella, festival, ktorý každoročne navštívi asi každá známa tvár a celebrita. Mnohí návštevníci však túto udalosť neberú len ako obyčajný hudobný festival. Pre väčšinu je to aj módnym rajom, v ktorom môžu vidieť všetky možné štýly obliekania. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Okrem krásnych módnych kúskov a dobrej hudby je Coachella známa aj svojou vysokou cenou. Z tohto dôvodu je snom mnohých ľudí, ktorí si lístok dovoliť nemôžu. Ak patríte medzi ľudí, ktorí by určite chceli na festival ísť, no nemáte chuť utrácať tisíce, môžete to urobiť ako tento mladík, ktorý je známy tým, že už jeden instagramový experiment vyskúšal.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa byron denton (@tbhbyron),

Meno tohto mladíka je Byron Denton a jeho instagramový účet má úctyhodných 80-tisíc fanúšikov. Vďaka svojej šikovnosti sa na Coachellu dostal a to aj napriek tomu, že počas dní jej konania sedel v pohodlí svojho domova.

Na to, aby mu všetci fanúšikovia uverili, si spravil aj správnu predprípravu. Pár dní pred festivalom si zaobstaral veľké množstvo oblečenia, ktoré bolo ako stvorené na Coachellu. Následne si oblečenie obliekol, no na festival sa rozhodne nevybral. Fotografie, ktoré v oblečení urobil, odfotil v miestnom parku. Následne mu už stačila len chvíľka vo Photoshope a výsledná fotografia, ktorú mu vychválilo niekoľko tisíc ľudí, bola na svete.

Byron je známy tým, že tvorí obsah nielen na Instagram, ale takisto aj na Youtube. Spravil dokonca aj niekoľko videí o samotnom festivale. V jednom z videí sa priznal a povedal: „Akonáhle som dal posledné video a priznal sa k tomu, že som na festivale nebol, veľké množstvo ľudí bolo prekvapených a zmätených. Medzi týchto ľudí dokonca patrila aj moja rodina a priatelia.“

Vďaka takýmto experimentom si Byron dokázal získať veľké množstvo fanúšikov. Svojimi fotografiami a videami tak ukazuje, aká „realita“ sa na sociálnych sieťach zobrazuje a len potvrdzuje, že by sme sociálne siete nemali brať príliš vážne.

ladbible.com
Uložiť článok

Najnovšie články