Foto: MovieStillsDB

Nie, v Sex Education sa nebude čarovať.

Zdá sa, že magický svet Harryho Pottera sa prepojí so skazeným svetom mládeže, ktorá si svoj voľný čas kráti sexom, masturbovaním a ďalšími praktikami prinášajúcimi slasť. Herecké obsadenie chystanej tretej série totiž doplní hviezda veľkých rozmerov, ktorá nám naháňala hrôzu vo filmoch o Harrym Potterovi.

Jason Isaacs je novou posilou hereckého ansámblu tretej série populárneho seriálu Sex Education na streamovacej službe Netflix. Isaacs, ktorého súčasná generácia mladých pozná najmä vďaka postave Luciusa Malfoya z filmovej ságy Harry Potter, sa pridáva k hlavným hrdinom ako Gillian Anderson (sexuologička a mama hlavného hrdinu Jean), Asa Butterfield (Otis), Connor Swindells (Adam) či Tanya Reynolds (Lily).

Jason Isaacs v snímke Harry Potter and the Order of Phoenix. Foto: MovieStillsDB

Ako informoval web Unilad, Jason Isaacs stvárni postavu Petera Groffa, staršieho a úspešnejšieho brata riaditeľa školy a strýka Adama (Swindells).

Tvorcovia sa však nepochválili len týmto veľkým úlovkom. Dve ďalšie nové postavy stvárnia herečky Jemima Kirke a Dua Selah, ktoré stvárnia novú riaditeľkú strednej školy v Moordale, respektíve novú študentku a spolužiačku skupinky hlavných hrdinov z radov stredoškolákov.

Tretiu sériu Sex Education Netflix uvedie v roku 2021. Foto: MovieStillsDB

 

Všetci traja nováčikovia podľa tvorcov riadne zamiešajú karty v deji tretej série, ktorej produkcia odštartovala len začiatkom septembra. To bude mať zrejme za následok, že novej várky epizód Sex Education sa nedočkáme ako zvyčajne začiatkom nového roka, ale dôjde k posunu.

Samozrejme, v tomto momente ešte nič nie je oficiálne potvrdené a môže sa stať, že tvorcovia všetko stihnú v riadnom termíne. Napokon produkcia Sex Education nie je náročnejšia v porovnaní s inými projektami, za ktorými Netflix stojí. Možno teda tvorcovia prekvapia a aj napriek oneskorenému štartu produkcie, sa dočkáme tretej série obľúbeného seriálu skôr.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )