Foto: Facebook.com/Freddie Mercury

Nedávno sa na svetlo sveta dostali prvé zábery Ramiho Maleka, ktorý si zahral úlohu Freddieho Mercuryho.

Tá podobnosť je jednoducho úchvatná. Ramiho ste mali možnosť vidieť v počine Mr Robot, teraz si však zahrá frontmana legendárnej kapely Queen, Freddieho Mercuryho. Film by mal vyjsť už budúci rok. Určite nie sme sami, keď skonštatujeme, že sa tešíme na to, ako sa Rami Malek svojej úlohy zhostí.

Fotografia bola zverejnená piateho septembra na počesť Freddieho Mercuryho, ktorý by bol v ten deň oslávil svoje 71. narodeniny. Freddie zomrel v roku 1991 na následky zápalu pľúc, do histórie sa však zapísal ako jedna z najväčších hudobných legiend, s ktorou sa ktokoľvek môže len ťažko porovnávať. Je známy svojimi neuveriteľnými výkonmi na pódiách a rozsahom hlasu, keďže zvládol až štyri oktávy.

Rami Malek as Freddie. Opinions?

Posted by Bohemian Rhapsody on Donnerstag, 7. September 2017

Film je pomenovaný hádam po najväčšej klasike tejto kapely, Bohemian Rhapsody. Práve táto skladba sa dostala aj do rebríčka medzi 500 najlepších skladieb všetkých čias. Hlavnej úlohy vo filme sa zhostil Rami Malek, ktorého zrejme poznáte ako Elliota z Mr Robot, ktorého ústrednou témou bol boj anarchistickej skupiny cyber-hackerov proti kapitalizmu.

"I'm so powerful on stage I seem to have created a monster. When I'm performing I'm an extrovert yet inside I'm a…

Posted by Freddie Mercury on Freitag, 15. Juli 2016

Film Bohemian Rhapsody vznikol pod taktovkou režiséra Bryana Singera, ktorý okrem iného režíroval aj oskarový počin The Unusual Suspects a väčšinu série filmov X-Men. Vyzerá to teda tak, že sa jednoznačne máme na čo tešiť. Na margo toho, keď sa Rami prvýkrát uvidel v kostýme Freddieho Mercuryho sa vyjadril: „Je to neuveriteľné, keď otvoríte oči, pozriete sa do zrkadla a zrazu sa na vás z neho pozerá celkom iná osoba.“

Freddie Mercury – Hungarian Rhapsody: Live in Budapest

Posted by Freddie Mercury on Donnerstag, 13. Juli 2017

O čom Bohemian Rhapsody vlastne bude? Budeme si môcť pozrieť púť nezabudnuteľnej kapely od jej vzniku v roku 1970 až po ich legendárny koncert v roku 1985 v Live Aid. Pýtate sa, ako niekto napodobní Freddieho jedinečný hlas? Rami hovorí, že to bude kombinácia jeho vlastného hlasu a nahrávok hlasu Freddieho Mercuryho. Rami dodáva: „Freddieho hlas použijeme tak často, ako to len bude možné, podobne aj môj hlas. Práve teraz sa nachádzam v Abbey Road, ak vám to niečo hovorí. Nepracujem však na svojom hereckom výkone.“

The Prawn.www.freddiemercury.com

Posted by Freddie Mercury on Freitag, 14. Juli 2017

Bryan Singer sa vyjadril, že pôjde o zachytenie historických momentov hudobnej legendy vo forme dokumentu. Premiéra filmu je naplánovaná na 25. decembra budúceho roku. Ak sa vydarí, pre všetkých fanúšikov Freddieho Mercuryho to bude jedinečný vianočný darček.

Pozri aj: Boli sme na premiére hororu IT. Týmto potvrdil, prečo je tento rok vrcholom svojho žánru

unilad
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy