foto: HBO

Všimli ste si ju aj vy?

Tento diel totiž okrem množstva dramatických scén, pri ktorých budete zadržiavať dych, obsahuje aj niečo iné. Pozornému oku divákov neušlo, že sa tvorcovia tak trochu pozabudli a do záberu sa dostalo niečo, čo medzi rekvizity jednoznačne nepatrilo.

Diel plný diania

Posledná epizóda seriálu Hry o tróny vyšla pod názvom The Last of the Starks a okrem iných obsahuje aj scénu, kde hlavné postavy hodujú na hostine. Aj si to zaslúžia, veď práve zvíťazili vo vojne medzi mŕtvymi a živými a navyše, Arya Stark rozbila Night King-a a na ľadové črepy. Kým väčšina postáv sa práve delí o zážitky a hrdinské činy s ostatnými a užívajú si pri tom víno či iné nápoje, Daenerys Targaryen sa rozhodla, že si odskočí do iného sveta a namiesto čaše s vínom sa pred ňou na stole ocitol plastový pohár s kávou.

foto: HBO

Prekvapenie zo Zimohradu

Každý fanúšik seriálu si už zrejme zvykol na draky, čary a iné zaujímavosti, nikto by však zrejme nečakal, že niekde v hlbinách Zimohradu sa ukrýva aj slávny reťazec Starbucks. Okrem toho, toto nie je prvá chyba, ktorej sa tvorcovia dopustili. V jednom z dielov v prvej sérii si diváci všimli, že medzi postavami v kostýmoch sa pohybuje jeden z hercov oblečený nie príliš dobovo, v rifliach a v bunde.

Diváci nemajú zľutovania

Daenerys popíjajúca kávu to však zrejme neprekoná a diváci túto príležitosť, samozrejme, využili. Zábery začali takmer okamžite kolovať internetom, niektorí diváci reagovali pobúrením, kým iní to vzali s humorom. Niekoľko divákov sa na Twitteri vyjadrilo, že chyba v dieli s takouto sledovanosťou a tak vysokým rozpočtom sa jednoducho stať nemala a tvorcovia si mali dávať väčší pozor. Diváci na túto sériu čakali takmer dva roky a zdá sa, že tvorcom nemienia nič odpustiť.

View this post on Instagram

Let’s just savor this one more time

A post shared by HBO (@hbo) on

Vlna kritiky

Niektorí diváci kritizujú nielen tento diel, ale celú poslednú sériu. Mnohým sa nepozdávajú dialógy medzi postavami, iným prekáža osvetlenie scén, niekoľkým spôsob, akým prebehla vojna a nájdu sa aj takí, ktorým prekáža jednoducho všetko. Zdá sa teda, že na poslednú sériu sa valí poriadna vlna kritiky.

ladbible, boredpanda
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy