Avengers: Endgame, foto: moviestillsDB.com

Snažia sa pred nami tvorcovia niečo ukryť?

Nejeden fanúšik si môže myslieť, že po zhliadnutí impozantného Avengers: Endgame a dňoch rozoberania toho, čo sa vlastne udialo, už niet viac detailov, ktoré by bolo ešte možné analyzovať. Opak je ale pravdou. Najvernejší fanúšici si predsa len našli jednu konkrétnu vetu, ktorá je podľa nich stále zahalená tajomstvom. 

Momenty, ktoré sme mohli vidieť neboli jednoduché ani pre jednu stranu. Po tom čo Captain Marvel zachránil vo vesmíre Tonyho Starka a po návrate späť na Zem, Tony učinil závažné rozhodnutie. Už viac nechcel byť superhrdinom. To po čom skutočne túžil, bol pokojný život po boku svojej milovanej Pepper Potts a založenie rodiny.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ROKI (@roki_1225),

To sa mu časom aj splnilo, výsledkom čoho bola krásna dcéra Morgan. Všetci vieme, že Tony nie je len tak hocikto. Preto nás neprekvapuje ani spôsob, akým vyjadruje svojej dcére lásku. Namiesto tradičného „ľúbim ťa“ jej hovorí „ľúbim ťa 3000“. To sa na prvý pohľad môže zdať ako milá a precítená fráza, prostredníctvom ktorej zároveň vyjadruje svoju intelektuálnu prepojenosť s Morgan.

No čo ak tvorcovia pred nás postavili hádanku, ktorú musíme rozlúštiť? Teória sa začala medzi fanúšikmi Marvelu rýchlo šíriť. Tí si totiž myslia, že v prípade, ak spočítate minutáž všetkých marveloviek a pridáte k nim aj zanedlho zverejnený film Spider-Man: Far from home, tak výsledné číslo bude predstavovať presne 3000 minút.

No ak by bola táto domnienka pravdivá, bolo by skutočne neuveriteľné, že by sa Marvel pri tvorbe 22 filmov snažil vtesnať do minutáže 3000, aby mohol túto informáciu využiť v jednom filme, ba dokonca v jednej vete. Zároveň nie je doposiaľ známa ani minutáž najnovšieho Spider-Mana, tým pádom môžeme povedať, že celá táto situácia je len tápaním v tme.

Pre tých, ktorí stále váhajú a túžia teórií naďalej veriť máme oveľa jednoduchšie vysvetlenie. Len prednedávnom portál TheWrap zverejnil článok, ktorý obsahuje aj vyjadrenie scenáristov Christophera Marcusa a Stephena McFeelyho. Tí potvrdili fakt, že fráza „ľúbim ťa 3000“ je jednou z tých, ktoré Robert Downey Jr. bežne počuje od svojich detí. V momente, kedy sa to dozvedeli sa ju rozhodli zmeniť z pôvodnej, ktorá znela „ľúbim ťa tons“.

indy100.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )