Foto: YouTube/ Expl0ited

Existuje ľahší spôsob, ako sa stať youtuberom?

Na to, aby ste v dnešnej dobe dokázali preraziť na YouTube scéne, potrebujete okrem originálnych nápadov aj istú dávku šťastia. Obsah sa napĺňa veľmi rýchlo a k vašim zaujímavým nápadom sa ľudia často ani nedostanú. Teraz tu je však omnoho jednoduchší spôsob, ako sa môžete ukázať.

Známi slovenskí youtuberi Expl0ited a To je ten náš Matúš spolu pred časom založili kanál DennéPogy. Nazbierali si tam už 126-tisíc odoberateľov, no keďže sa dvojica venuje svojim vlastným stránkam a projektom, na ich spoločné dielo im už nezostáva čas. Práve preto si vymysleli zaujímavú súťaž, ako ho opäť oživiť.

Rozhodli sa ho úplne zadarmo darovať niekomu, kto by v ich stopách pokračoval. Na to, aby ho darovali práve vám, im musíte poslať video, ktoré by bolo klasickým denným vlogom. V ňom ukážete seba, svoju charizmu, no najmä nápad, ktorým sa prezentujete. Obrovskou výhodou tejto ponuky je, že by ste nezačínali od nuly, ale budete mať už celkom slušnú fanúšikovskú základňu. Viac sa o podmienkach dozviete priamo vo videu.

Tak čo, idete do toho?

Pozri aj: Zlý Zajo: Od novinára k Youtuberovi. Uvedomelý Bratislavčan tvorí videá, ktorým nechýba zdravý sarkazmus ani pozitívny nadhľad

Uložiť článok

Najnovšie články