Foto: Profimedia/ TASR - Jaroslav Novák

Emma Čaputová bez ikonického znamienka.

Obe dcéry Zuzany Čaputovej, bývalej prezidentky Slovenskej republiky, boli pod drobnohľadom verejnosti. O niečo viac sa mnohí zamerali na Emmu, ktorá sa stala terčom kritiky po tom, ako začala modelingovú kariéru.

Pred niekoľkými rokmi sa objavila na módnej prehliadke, pričom na jej výzor mal nevhodné poznámky poslanec Taraba. Vyjadrila sa k tomu aj Zuzana Čaputová a jeho správanie označila za politické dno.

„Útok na politika alebo političku cez jeho deti je politické dno. Poslanec Taraba by sa o moju dcéru nikdy nezaujímal, keby to nesúviselo s mojou funkciou. Ľudskej zlobe a hlúposti musím v živote čeliť, ale moje deti z toho vynechajte!“ napísala vtedy na sociálnej sieti. Reagoval tiež Policajný zbor Slovenskej republiky, ktorý upozornil na kyberšikanu. Emma si následne založila instagramový profil, prostredníctvom ktorého sa poďakovala ľuďom, ktorí sa za ňu postavili.

FOTO: TASR – Jaroslav Novák

Prerušila modelingovú kariéru

Emme sa podarilo spolupracovať so zaujímavými značkami a dokonca bola na titulke magazínu Vogue CS. Následne sa ešte predviedla na podujatí Fashion Live 2022, kde si vyslúžila veľký potlesk. Ako sme vás už informovali v článku, svoju modelingovú kariéru sa však rozhodla ukončiť a zrušila si aj verejný profil na sociálnych sieťach. Nenájdete ju ani na stránke modelingovej agentúry, ktorá ju zastupovala.

Dôvodom malo byť, že pre Emmu je prvoradá škola, avšak svoje urobili aj hejty, ktoré smerom k nej neustále plynuli. V modelingovej kariére nebude pokračovať, jej rozhodnutie však nie je definitívne a agentúra ju stále zastupuje.

Kde je jej ikonické znamienko?

Uložiť článok

Najnovšie články