Foto: profimedia

„Útok na politika alebo političku cez jeho deti je politické dno. Poslanec Taraba by sa o moju dcéru nikdy nezaujímal, keby to nesúviselo s mojou funkciou. Ľudskej zlobe a hlúposti musím v živote čeliť, ale moje deti z toho vynechajte!“ napísala vtedy na sociálnej sieti. Reagovala tiež aj polícia Slovenskej republiky, ktorá upozornila na kyberšikanu. Napriek tomu sa Emma nedala, založila si instagramový profil, prostredníctvom ktorého sa poďakovala ľuďom, ktorí sa za ňu postavili.

Emme sa podarilo spolupracovať so zaujímavými značkami a dokonca bola na titulke magazínu Vogue CS. Následne sa ešte predviedla na podujatí Fashion Live 2022, kde si vyslúžila veľký potlesk. Napriek sľubnej kariére, ktorú mala pred sebou, sa však podľa zistení portálu rozhodla svoju modelingovú kariéru ukončiť a zrušila si aj verejný profil na sociálnych sieťach. Nenájdete ju ani na stránke modelingovej agentúry, ktorá ju zastupovala.

Podľa zistení je pre Emmu prvoradá škola, avšak svoje urobili aj hejty, ktoré smerom k nej neustále plynuli. V modelingovej kariére nebude pokračovať, jej rozhodnutie však nie je definitívne a agentúra ju stále zastupuje.

Uložiť článok

Najnovšie články