Foto: Airbnb

Ubytujte sa v štýle Macka Pú.

Mnoho z nás vo svojom detstve určite snívalo o tom, aké by to bolo bývať ako medvedík z rozprávky Macko Pú, ktorá stále patrí medzi najpopulárnejšie projekty sveta. Svedčí o tom aj dom, ktorý sa touto rozprávkou inšpiroval. Píše portál CNN.

Dom postavili pri príležitosti 95. výročia vzniku rozprávky, ktorá ovplyvnila viaceré generácie. Celé to výstižne nazvali “Bearbnb” a pomestia sa tu naraz až štyria hostia. Fanúšikovia Macka Pú tak majú jedinečnú príležitosť splniť si svoj detský, alebo pokojne aj dospelácky sen.

Foto: Airbnb

Zažite dokonalý relax v štýle Macka Pú

Ubytovanie sa nachádza vo Veľkej Británii, presnejšie v lokalite Ashdown Forest vo Východnom Sussexe. Atmosfére navyše pomáha aj okolie, ktoré náramne pripomína známy Stoakrový les. Taktiež je veľmi dôležité povedať, že za týmto projektom nestojí žiadny amatér, ale ilustrátor Macka Pú, Kim Raymond. Ten sa stará o kresby populárnej postavy už vyše 30 rokov.

“Bearbnb je unikátnym zážitkom, ktorý prinesie šarm Macka Pú do životov jeho fanúšikov,” prezradil. Taktiež dodal, že domom si chcel uctiť pôvodné príbehy najznámejšieho milovníka medu, ktorý je tu s nami už 95 rokov.

Foto: Airbnb

Dom sa nachádza priamo v kmeni obrovské stromu a samozrejme bude vždy plný medu a iných sladkostí, aby jeho obyvatelia nikdy netrepli hladom. V cene je navyše aj prehliadka lesa a turisti tak budú môcť zažiť skutočne rozprávkovú atmosféru.

Foto: Airbnb
0
Uložiť článok
Komentovať