Foto: Profimedia

Na Filipínach postavili originálnu repliku bábiky zo Squid Game.

Nový seriál Squid Game mal na streamovacej službe Netflix premiéru len pred tromi týždňami a aj takýto krátky čas stačil na to, aby sa z neho stal doslova celosvetový fenomén. A to až natoľko, že v reálnom svete začínajú vznikať rôzne kuriozity inšpirované práve dejom tohto hitu.

Netflix s novinkou juhokórejskej produkcie s názvom Squid Game doslova trafil klinec po hlavičke. Predplatitelia najväčšej spomedzi streamovacích služieb sú z tohto seriálu doslova vo vytržení a nevadí im ani to, že kvôli zlému prekladu vlastne celý ten čas sledovali „niečo iné“.

Foto: Profimedia

Bábika zo Squid Game ožila v reálnom svete

Pútavá novinka zbiera tisíce fanúšikov každým dňom a vo všetkých kútoch sveta. Len niekde to však zašlo až tak ďaleko, že replika známej bábiky zo Squid Game sa objavila aj v reálnom svete, píše agentúra Profimedia.

Na Filipínach sa totiž priamo na ulici pod strieškou jednej z budov v meste Manila objavila verná replika bábiky z nového juhokórejského hitu. Táto bábika je však o čosi väčšia a zaujala nejedného fanúšika. Rovnako ako jej „slávnejšia seriálová sestra“ totiž dokáže detegovať pohyb, svietia jej oči a dokonca vie aj otáčať hlavou.

Foto: Profimedia

Samozrejme, niečo také zaujme aj okoloidúcich, ktorí netušia, že bábika v Manile je replikou niečoho, čo sa objavilo v slávnom seriáli. Aj napriek tomu ich však tento „kúsok umenia“ nesmierne zaujíma a fotia sa pri ňom. Niektorí skalní fanúšikovia dokonca zachádzajú tak ďaleko, že pri nej hrajú aj seriálovú hru Red Light, Green Light. Našťastie, v prípade filipínskej bábiky im smrť nehrozí.

Foto: Profimedia

Seriál Squid Game sleduje príbeh stovky ľudí, ktorí túžia po ľahko získaných peniazoch. Stačí sa prihlásiť do špeciálneho závody, ktorý spočiatku vyzerá ako nevinná a najmä neškodná detská hra. Časom ale zistia, že v hre nie sú len milióny pre víťaza, ale aj ich vlastné životy.

Viac fotografií nájdete v galérii nižšie:

0
Uložiť článok
Komentovať