Foto: Instagram.com/boyboone

Neuveriteľná premena po troch rokoch užívania testosterónu.

Nie každý z nás sa narodí v takom tele, v akom sa narodiť chcel. Našťastie je v 21. storočí možností, ako podstúpiť zmenu pohlavia, niekoľko a jednu takú sa rozhodol podstúpiť aj muž menom Miller. Ten sa narodil ako žena a svoju premenu podstupoval postupne. Užívanie testosterónu po dobu troch rokov mu okrem iného umožnilo do značnej miery aj zmeniť hlas. A výsledok je viac než fascinujúci.

Článok pokračuje pod videom ↓

Mnoho transrodových ľudí sa rozhodlo svoju zmenu pohlavia dokumentovať prostredníctvom sociálnych sietí, pretože tak chcú ukázať, že je úplne v poriadku byť iný a zároveň takto chcú zdôrazniť potrebu akceptácie akýchkoľvek minorít. Mladík Miller, o ktorom nedávno písal web Unilad, podstupuje premenu zo ženy na muža už niekoľko rokov. A už bude takmer celá na konci.

K dokonalej premene potreboval mužský hlas

Vďaka plastickým operáciám si nechal odstrániť prsia a vďaka hodinám stráveným v posilňovni si vypracoval hruď, na ktorej mu vďaka užívaniu podporných suplementov tiež narástlo ochlpenie.

K dokonalej premene mu už však chýbal len typický hlbší mužský hlas. Ten mu napokon zabezpečilo užívanie testosterónu. A práve túto premenu Miller dokumentoval na sociálnych sieťach po dobu troch rokov. Výsledné video v mnohých ohľadoch fascinuje. Transformácia jeho hlasu od samotného počiatku až na záver je totiž takmer na nerozoznanie od jeho pôvodného hlasu.

Miller svoju premenu dokumentoval prostredníctvom krátkych videí, ktoré následne zostrihal do 46-sekundového klipu. Ten uverejnil aj na sociálnej sieti TikTok, kde sa z videa takmer okamžite stal virálny hit, dnes má už viac ako 6,6 miliónov videní. Pozrieť si ho môžete nižšie.

@forrestfeels

3 years on testosterone today 🧿🎈 #transgender #ftm #trans

♬ Yellow – Coldplay

U fanúšikov našiel nemalú porciu podpory

Samozrejme, aj keď sa našli niektorí netolerantní jednotlivci, ktorí Millera kritizovali, v už takmer 25-tisícoch komentárov má aj množstvo priaznivcov. Video sa dokonca páčilo viac ako 1,3 miliónom ľudí z celého sveta a tieto čísla neustále narastajú neuveriteľnou rýchlosťou.

Mnohí Millerovi vyjadrili podporu a pochválili ho za to, že sa nebál o svojej premene verejne hovoriť. Iba takto totiž možno spoločnosť doviesť do bodu, kedy sa budeme všetci navzájom akceptovať bez ohľadu na čokoľvek.

Najnovšie články