ufosontherecord's channel/Youtube

Matej Mensatoris / / News
Odtajnené video zaznamenáva neznámy lietajúci objekt nad čilským pobrežím. Ani po rokoch vyšetrovania si experti nevedia tento úkaz vysvetliť.

Čilská vláda odtajnila video, ktoré vzniklo už pred dvomi rokmi. Ide o neidentifikovateľný lietajúci objekt (UFO) a mnohí experti nad videom krútia hlavami a nevedia jeho pôvod vysvetliť Aj keď je jasné, že určite nejde o žiadne mimozemský objekt a „návštevníkov z kozmu“, video rozbúrili hladiny všetkých UFO nadšencov.

Video natočené infračervenou kamerou vzniklo 11. novembra 2014 vo výške 1370 metrov. Záhadný objekt si všimla helikoptéra čilského námorníctva, ktorá bola na rutinnom prelete pozdĺž pobrežia medzi prístavmi San Antonio a Quinteros.

Dvaja skúsení námorní dôstojníci tiež zbadali tento objekt. Popísali ho ako niečo ploché s pretiahnutou konštrukciou a a dvomi tepelnými bodmi, ktoré sa ale nezhodovali so smerom pohybu objektu. Na zázname je tiež zvláštny oblak horúceho vzduchu, ktorý sa okolo objektu zjavil asi dvakrát.

Posádka vrtuľníka kontaktovala aj pozemné radary aby objekt zaznamenali, no tie ho nedokázali zachytiť. Objekt sa údajne pohyboval rýchlosťou rovnakou ako vrtúľnik, asi 244 kilometrov za hodinu.

Po dvoch rokoch vyšetrovania, tím zložený z popredných vedcov a technikov z oblasti letectva zatiaľ nedospel k žiadnemu rozumnému vysvetleniu, čo stálo za týmto pozorovaním. Vo vyhlásení čilská armáda uvádza hypotézu o malom lietadle či o odpade vyhodenom z bežnej komerčnej linky. Údajne môže ísť aj o špionážne monitorovacie zariadenie, či dron, aj keď tieto hypotézy sú nepodložené a nepravdepodobné.

Pre túto chvíľu objekt ostáva neidentifikovateľný, a tak môže byť právom označený za UFO (neidentifikovateľný lietajúci objekt). Pozrite si záhadné video:

Čo si myslíte, že je to za objekt?

Pozri aj: Ďalšie paradoxné vyjadrenie Hawkinga: Ak nájdete mimozemšťanov, nehovorte im to

interez.sk (mmm), iflscience.com
0
Komentovať (0)