Foto: MovieStillsDB.com

HBO celý incident ututlalo.

Teda aspoň sa o to pokúsilo. K oprave scény sa však vzťahuje aj oficiálne vyjadrenie. Napriek tomu sa televízia pokúsila túto skutočnosť napraviť v tichosti. Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že tvorcovia akosi zabudli na papierový pohár zo Starbucksu, ktorý to dotiahol až do vysielania a užil si svojich 15 minút slávy.

Samozrejme, že potom ako sa táto správa dostala medzi fanúšikov, roztrhlo sa vrece s memes, ktoré posledných 48 hodín intenzívne útočili na tento omyl. Výkonná producentka seriálu, Bernie Caulfield, povedala v rozhovore pre rádio WNYC, že išlo skutočne o omyl. Neskôr tiež zažartovala, keď poznamenala, že Westeros je prvým miestom na svete, ktoré malo Starbucks.

V priebehu minulej noci tak bol pohár nenápadne odstránený, čo si môžete všimnúť napríklad na HBO GO a iných streamovacích službách. Scénu pravdepodobne neuvidíme ani v repríze. Diváci sa pôvodne domnievali, že išlo skutočne o pohár zo Starbucksu, no nakoniec sa ukázalo, že išlo o pohár patriaci produkcii. Potvrdil to Wall Street Journal.

Calfield dodáva, že takéto chyby nie sú zvyčajné v tak veľkých seriáloch, ako je Game of Thrones. Podobnú chybu však HBO už spravilo v minulosti, keď sa v ich seriáli Westworld objavili dvaja kameramani. Obaja však boli tiež neskôr vystrihnutý v updatovanej verzii epizódy.

theverge.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy