Foto: Twitter/ Burger King France

Reklamy sa stali bežnou súčasťou nášho života a sprevádzajú nás na každom kroku.

Na niektorých sa človek zabaví, iné zas považujeme za nepríjemné, ba až otravné. Francúzsky Burger King však prichádza s reklamou, ktorá vás poteší. Vyzrádza v nej totiž recept na svoje dobroty.

Pandémia koronavírusu nás prinútila prijať opatrenia, ktoré mnohí z nás nikdy nezažili. Jedným z nich sú zavreté podniky a rázne odporúčanie neopúšťať svoj domov, pokiaľ to nie je nevyhnutné. Nemôžeme si tak s priateľmi posedieť pri káve či si na obed odskočiť na pizzu alebo na hamburger. Ako však informuje portál The Drum, reťazec Burger King sa rozhodol svojim fanúšikom urobiť radosť a prostredníctvom reklamy uverejnil na platforme Twitter recept, ktorý si môžete vyskúšať doma.

Foto: Twitter/ Burger King France

Urobte si domáci hamburger či rybací sendvič

Recept na Le Whopper de la quarantaine uverejnil Burger King vo forme jednoduchého plagátu, vďaka ktorému si pokrm môžu pripraviť aj tí menej zdatní kuchári. Na plagáte nájdete zoznam potravín, ktoré k výrobe budete potrebovať, o presný postup sa však Burger King nepodelil. Ingrediencie teda bude musieť každý pripraviť podľa toho, ako uzná za vhodné a ako mu to improvizované podmienky dovoľujú.

Agentúra Buzzman, ktorá za touto iniciatívou stojí, okrem iného uverejnila aj plagáty, vďaka ktorým si ľudia vo vlastnej kuchyni môžu pripraviť rybací sendvič či iné dobroty z dielne Burger King. Cieľom je nielen spestriť ľuďom jedálniček a zjednodušiť premýšľanie nad tým, čo navariť. Do výroby hamburgerov sa môže zapojiť celá rodina a môže z toho byť zábavný zážitok.

The Drum
0
Uložiť článok
Komentovať