Foto: commons.wikimedia.org(dsdoll.com)

Petra Sušaninová / / News
Bizarností je na svete čoraz viac a v roku 2018 k nim pribudla ďalšia novinka.

Vo Veľkej Británii začiatkom tohto roka otvorili hodinový hotel, kde sa však už nestretnete len so živou obsluhou, ale aj so sexuálnymi bábikami. Prevádzkovateľom je Lovedoll UK a tvrdia, že ich cieľom je vyjsť v ústrety všetkým potrebám, túžbam a prianiam zákazníkov, ktorí sú každým rokom čoraz náročnejší. Okrem toho, majú možnosť vyskúšať si bábiku predtým, než by za ňu u výrobcu či predajcu zaplatili nemalé peniaze.

Cena sexuálnych bábik je čoraz vyššia, vzhľadom na vyššie požiadavky a neraz sa suma za ne šplhá až na niekoľko tisíc eur. Bábiky vyzerajú čím ďalej, tým viac realisticky a upravuje sa nie len ich zovňajšok, ale aj schopnosti a vybavenie. Keď si chce teda zákazník nejakú kúpiť, musí neraz načrieť poriadne hlboko do vrecka. V hodinovom hoteli, ktorý sa nachádza v Tyne a Weari, si však umelú spoločníčku môžu vyskúšať za prijateľnejšiu sumu, a to okolo 100 libier, čo je v prepočte 113 eur.

A post shared by Sinthetics (@sinthetics) on

Ak sa zákazník rozhodne takýto hodinový hotel navštíviť, dostane k dispozícii plne vybavenú izbu s umelou spoločníčkou, veľkou posteľou, kondómami a lubrikantom. Hodinový hotel slúži zároveň ako obchod, pretože, ak je zákazník so svojou spoločníčkou spokojný, môže si ju kúpiť a vziať si ju so sebou domov. Okrem toho, bábiku vám prispôsobia na objednávku, môžete napríklad požadovať, aby vyzerala ako vaša partnerka, alebo ako vaša obľúbená celebrita.

Okrem toho, že nie každému musí vyhovovať predstava neživej bábiky, nastáva aj ďalší problém. Majiteľ Lovedoll UK, Graham, sa vyjadril, že živé dámy ponúkajúce takéto služby majú strach, že prídu o klientov a teda aj o zárobok. Graham však tvrdí, že ženy sa nemajú čoho báť a vidí skôr prospech umelých sexuálnych bábik. Tvrdí, že na rozdiel od žien, si bábiky nevyžadujú toľko pozornosti a v podstate sú úplne sebestačné.

A post shared by Bronwen Chop (@bronchop) on

Ženy, ktoré sa živia svojim telom si svoju pozíciu bránia a nechcú svoje miesto prenechať bábikám. Graham však tvrdí, že je to pre neho efektívnejšie. Okrem toho, až 70 percentám mužov vôbec neprekáža, že sexuálnu bábiku pred ním vyskúšal už iný muž. Jednoducho na to buď nemyslia alebo im to za ten zážitok aj tak stojí. Ak by hodinové hotely mali záujem, neváhal by im niekoľko svojich bábik aj predať.

Graham dodáva, že nie len muži si chcú sexuálne bábiky vyskúšať. Neraz sa na to podujmú aj ženy, aby potešili svojich partnerov. Najviac zákazníkov však tvoria práve muži a Graham to okomentoval slovami: „Vždy som vedel, že bábiky na sex raz budú považované za normálnu záležitosť. Niekto si kúpi len jednu, niektorí však budú mať celý hárem. Niekto si bábiku nechá len na jeden deň, a potom ju opäť predá, alebo ju vráti, iní si ju nechajú aj desať rokov a dokonca sa s nimi chcú aj oženiť. Veď ako deti sme sa hrávali s bábikami. A aj toto sú bábiky. Niektorým ľuďom sa to jednoducho páči.“

Neostáva nič iné len dodať, že proti gustu žiaden dišputát.

Pozri aj: Akí sú ľudia, ktorí si kupujú sexuálne bábiky? Výrobca super realistických bábik prezradil tajné túžby svojich zákazníkov

ladbible
0
Komentovať (0)