Foto: youtube.com/Channel4

Úspešné manželstvo tkvie v schopnosti uzavrieť kompromis.

Zdá sa však, že tento muž zachádza trochu ďaleko. James je 58-ročný inžinier a je ženatý už 36 rokov. Chápeme, to je úctyhodný čas. Namiesto svojej manželky však teraz niekoľkokrát týždenne spáva s niekým iným. Teda s niečím iným.

Jamesova nová milenka je blondínka April a je vyrobená z latexu. Meria 153 centimetrov a je jednou z troch bábik, ktoré muž vlastní. Každá u nich ho stála v prepočte takmer 1700 eur. Zdá sa však, že April je jeho obľúbená a spoločné radovánky si užívajú štyrikrát do týždňa.

A čo na to hovorí jeho manželka? Pre Mirror sa Tine vyjadrila, že spočiatku jej to prekážalo, postupne si však na to zvykla: “Keby chcel, mohol ísť von a nájsť si niekoho iného. Ale on to neurobil a bol ku mne úprimný.”

A čo sa na tom najviac pozdáva Jamesovi? Pre Ladbible sa vyjadril: “Väčšinou sú bábiky vyrábané tak, aby pôsobili, že majú okolo 20 rokov. Pre muža v mojom veku je to fantázia, pretože je mi jasné, že nikdy nebudem ako Brad Pitt.”

youtube.com

Možno ste si pomysleli, že za zavretými dverami svojej domácnosti nech si robí každý to, čo uzná za vhodné. James však zachádza ešte trochu ďalej a s April dokonca chodí aj do mesta: “Keď beriem April von, väčšinou sa ideme niekam najesť, dáme si hamburger a väčšina ľudí si ani nevšimne, že nie je živá.“ Čo myslíte, ktorý hamburger má April najradšej?

James dodáva: “Väčšinou mávame sex dva až trikrát do týždňa, niekedy aj štyrikrát. Je to ako mať sex so skutočnou ženou, až na ten rozdiel, že bábiku musíte dať do polohy, akú chcete vy, pretože sama sa tak uložiť nedokáže.“

Muž však nečerpá z bábik len sexuálne potešenie, ale vraví, že ho baví starať sa o ne. Oblieka ich, nanáša im make-up a komunikuje s nimi. James dodáva, že väčšina majiteľov bábik si s nimi vytvorí špecifický vzťah a keby sa mal rozhodnúť medzi April a svojou manželkou, nevie, čo by urobil.

Napriek tomu, že do bábik je potrebné investovať, tu Jamesova zbierka nekončí. Jeho snom je sexuálny robot menom Harmony, ten však stojí 8-tisíc dolárov, čo je v prepočte takmer 7-tisíc eur. Prečo práve táto novinka? Pretože Harmony dokáže komunikovať, viesť konverzáciu a dokonca majiteľa aj zvádzať.

Dokázali by ste svojmu partnerovi/partnerke tolerovať takúto zábavku?

Pozri aj: Niektoré plačú od bolesti, či dokonca vracajú. Pornohviezda prezradila, aký je v skutočnosti sex pred kamerou

indy100, ladbible
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )